کد خبر : 4700
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

رئیس مجلس شورای اسلامی تاکیدکرد:

ایسنا/ با گام های کوچک نمی توان مشکلات شهر قم را حل کرد

ایسنا/ با گام های کوچک نمی توان مشکلات شهر قم را حل کرد

    رئیس مجلس شورای اسلامی گفت:در قم باید گام های بلند را برداشت زیرا فرسودگی و عقب ماندگی در شهر قم زیاد است و در کنار آن استان مهاجر پذیر است و نمی توان با گام های کوچک مشکل موجود را حل کرد .

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه قم ، علی لاریجانی عصر پنجشنبه در دیدار با شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر قم با اشاره به وضعیت فعلی قم اظهار کرد: با پشتکاری که شهرداری قم و شورای اسلامی شهر در این سال ها داشتند تحول خوبی در کارها بو جود می آید و ثمراتش برای مردم و همه ملت ایران که برای زیارت به این استان سر می زنند بوده و باعث خیر برکت و ایجاد زمینه رشد در کار های شما می شود.

وی ادامه داد: در قم باید گام های بلند را برداشت زیرا فرسودگی و عقب ماندگی در شهر قم زیاد است و در کنار آن مهاجر پذیر است و نمی توان با گام های کوچک مشکل موجود را حل کرد .

لاریجانی ابراز کرد: برای 20 سال آینده راهی برای افزایش سرعت آبادانی در قم دیده و پیش بینی شود، چون اگر به این شکل بخواهیم پیش برویم وبا توجه به سرعت بالای رشد جمعیت در استان از مسائل عمرانی عقب خواهیم ماند.

وی تاکید کرد:گام های بلندی جهت عمران و آبادانی قم برداشته شود و این کار دل و جرات می خواهد و این ویژگی در مسئولین استان دیده می شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: باتوجه به این که قم که در مسائل شهری پیچیدگی های خاص خود را دارد مانند مساله ترافیک یا طرح حرم تا حرم که آغاز شده است باید سرعت آبادانی در قم افزایش یابد.

لاریجانی عنوان کرد: باید به مناطق محروم قم مانند نیروگاه بعضا از امکانات اولیه شهری برخوردار نیستند توجه کرد و می توان معضلات پیش رو با روش های مردمی مانند دعوت از خیرین ، استفاده بودجه قرآنی کشور یا مراکز فرهنگی را در این مناطق حل کرد.

وی اضافه کرد: نهادی زیر نظر دفتر مقام معظم رهبری پروژه های زیادی را برای آبادانی مناطق محروم کشور در دست دارد و با رایزنی های صورت گرفته تعدادی از این پروژه ها به استان قم اختصاص پیدا می کند.

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  بخش خصوصی ناجی دولت حجیم شود/ تشریح راهکارهای توسعه اقتصادی روستا در گیلان

  استان گیلان به سمت صنعتی شدن حرکت کند/ توجه ویژه مجلس به پروژه احداث راه آهن و اصلاح وضعیت تالاب‌های گیلان

  طرح‌های عمرانی نیمه‌تمام به ارزش ۵۰۰هزارمیلیاردتومان نیاز به ورود بخش خصوصی دارد

  ریشه تروریسم در منطقه به خاطر وجود روحیه اشغال است/ میرزا کوچک خان مانع دخالت خارجی شد

  پرده دری برخی کشورهای منطقه در همکاری با رژیم صهیونیستی به جهان اسلام خسارت زد/ مشوق های پایدار برای صادرات در جریان بررسی بودجه تعیین می کنیم

  پایبندی طرفین برجام برای آینده امنیت جهانی و منطقه مفید است

  رئیس مجلس به رشت سفر می کند

  درخواست تشکیل شورایاری‌ها در قالب ماده الحاقی به قانون شوراها مغایر قانون اساسی است

  پیشنهاد تمدید سه ساله اجرای آزمایشی قانون مالیات بر ارزش افزوده/ دولت تعهدات خود را در مالیات بر ارزش افزوده به درستی انجام نمی دهد

  کمیته فنی بررسی طرح‌های آبی استان چهارمحال و بختیاری تشکیل شود/ استفاده از فاینانس برای اتصال استان به راه‌آهن

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی