کد خبر : 4676
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

باشگاه خبرنگاران/ مسئله خليج فارس امري نيست که کسي درباره نامگذاري آن فکر کند

باشگاه خبرنگاران/ مسئله خليج فارس امري نيست که کسي درباره نامگذاري آن فکر کند

 رييس مجلس شوراي اسلامي گفت: مسئله خليج فارس امري نيست که کسي درباره نامگذاري آن فکر کند ، زيرا خليج فارس و جزاير آن ريشه در تاريخ دارد و اسناد و سوابق اين امر به اندازه کافي موجود است.

به گزارش خبرنگار پارلماني باشگاه خبرنگاران، علي لاريجاني رييس مجلس شوراي اسلامي در حاشيه جشنواره تجسمي «آيينه مطهر» در جمع خبرنگاران گفت : برخي کشورهاي غربي که در بيداري اسلامي براي خود خسارتي قائلند دنبال مشاجرات تصنعي ، گاهي بين شيعه و سني و گاهي ميان ايران و ساير کشورها هستند.

وي در ادامه افزود: مسئله خليج فارس امري نيست که کسي درباره نامگذاري آن فکر کند زيرا خليج فارس و جزاير آن ريشه در تاريخ دارد و اسناد و سوابق امر به اندازه کافي موجود است ، اما براي جلوگيري از دامن زدن به آن در شرايط فعلي بايد در جامعه هوشياري وجود داشته باشد.

نماينده مردم قم در خانه ملت تصريح كرد: ما ضمن اينکه به جد از حقوق ايران صيانت مي کنيم ، مراقب هستيم ديگران طراحي نکنند تا کشورها در آن دامها بيفتند و لازم است تا حرکت هاي روشنگرانه‌اي در اين زمينه وجود داشته باشد.

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی