کد خبر : 4614
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

باشگاه خبرنگاران/ رهبر فرزانه انقلاب، نظر خود را درباره مرحله دوم هدفمندي يارانه ها اعلام كرده اند

باشگاه خبرنگاران/ رهبر فرزانه انقلاب، نظر خود را درباره مرحله دوم هدفمندي يارانه ها اعلام كرده اند

رئیس مجلس شورای اسلامی از اعلام نظر مقام معظم رهبري، در مورد اجراي خصوص فاز دوم هدفمندی یارانه ها خبر داد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالي مبني بر اين كه برخي اخبار منتشر شده حاكي از اين است كه مقام معظم رهبري نظر خود را در مورد اجراي مرحله دوم هدفمندي يارانه ها اعلام كرده اند،  اظهار داشت: با توجه به نامه ارسالي از سوي هيات عالي حل اختلاف به رهبري، ايشان هم در زمينه اجراي مرحله دوم هدفمندي ، اعلام نظر كرده اند.

رئيس مجلس، ادامه داد: هیات حل اختلاف جنبه مشورتی دارد که نظر این هیات به رهبری ارائه و ایشان هم نظرشان را اعلام کرده اند.

لاریجانی ادامه داد: تصور مي كنم نظر مقام معظم رهبری مسئله را کاملاً روشن کرده و این جایگاه هم در قانون اساسی برای همین در نظر گرفته، تا در صورت بروز اخلافات، شده اين مشكلات برطرف شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که نظر هیات حل اختلاف دیدگاه مجلس را تایید کرده یا دیدگاه دولت را، گفت:‌ در واقع کاملا روشن است که هر گونه تصمیم‌گیری برای پرداخت ها در کشور باید در بودجه سالانه باشد و با مصوبه مجلس شورای اسلامی انجام گیرد.

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی