کد خبر : 4605
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

مهر/لاریجانی در جمع خبرنگاران: امیدوارم نمایندگان تهران با رای قوی تری وارد مجلس شوند

مهر/لاریجانی در جمع خبرنگاران: امیدوارم نمایندگان تهران با رای قوی تری وارد مجلس شوند

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حضور بالای مردم باعث می شود نمایندگان از پشتوانه قوی در دفاع از حقوق مردم برخوردار باشند، حضور مردم در ساعات اولیه رای گیری امروز را خوب ارزیابی کرد و ابراز امیدواری کرد تا شب وضعیت همین گونه باشد و نمایندگان تهران با رای قوی تری وارد مجلس شوند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی مهر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی پس از بازدید از شعبه اخذ رای مستقر در حرم حضرت عبدالعظیم با حضور در جمع خبرنگاران گفت: از حضور مردم ملاحظه می کنید که حس توجه به سرنوشت در کشور بسیار بالاست.

وی با اشاره به دو مرحله ای شدن این دوره انتخابات مجلس گفت: ممکن است این موضوع برای مردم مشکل باشد اما توجه مردم برای شرکت در تعیین سرنوشت و انتخاب مسئولان با رای خود کار بسیار پرارزشی است.

وی افزود: شهر تهران 10 میلیون جمعیت دارد که اگر نمایندگان از پشتوانه قوی برخوردار باشند قوی تر می توانند کار کنند.

لاریجانی با بیان اینکه حضور مردم در اولین مرحله انتخابات مجلس بسیار درخشنده بود گفت: کسی که با 3 میلیون رای وارد مجلس می شود یک جور ازحقوق مردم دفاع می کند و اگر کسی با 150 هزار رای وارد مجلس شود به گونه دیگری از مردم دفاع می کند. لذا با حضور مردم انتخاب ها بهتر خواهد بود.

وی ادامه داد:  حضور بالای مردم باعث می شود نمایندگان از پشتوانه قوی در دفاع از حقوق مردم برخوردار باشند لذا اگر مردم مشارکت قوی داشته باشند مجلس قوی تر و فهیم ، کارآمدتر خواهیم داشت.

لاریجانی حضور مردم را در ساعات اولیه رای گیری امروز خوب ارزیابی کرد و ابراز امیدواری کرد تا شب وضعیت همین گونه باشد و نمایندگان تهران با رای قوی تری وارد مجلس شوند.

به گزارش مهر لاریجانی پس از گفتگو با خبرنگاران بر مزار شهید قشقایی (شهید ترور هسته ای شهرستان ری) که در کنار شهید احمدی روشن به فیض شهادت نائل شد حضور یافت.

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  دیدار رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم با دکتر لاریجانی

  نشست بررسی پروژه های مهم در دستورکار استان قم با حضور دکتر لاریجانی برگزار شد

  تضعیف ریشه‌های انقلاب خیانت است

  تبریک آغاز دهه فجر/ تسلیت درگذشت والده محمود بهمنى

  محبی نیا: لزوم جلوگیری از نفوذ نگاه ارباب رعیتی به داخل مجلس/ دکتر لاریجانی: روند رسیدگی به لایحه بودجه بدون ایراد قانونی است

  توضیحات دکتر لاریجانی درباره نحوه رسیدگی به لایحه بودجه 97

  اشکال آیین‌نامه‌ای به روند بررسی کلیات لایحه بودجه 97 وجود ندارد

  ایران به کشوری مستقل، آزاد و تاثیرگذار تبدیل شده است/دشمنان غرش می کنند اما جرأت تعدی ندارند/فساد موجود سیستماتیک نیست 

  سفر رئیس مجلس به اسلام‌آباد؛ از واکاوی مبارزه با تروریسم تا اعلام آمادگی تهران برای برگزاری دومین نشست

  تشریح دو مدل مبارزه با تروریسم در منطقه/ از تجربه مثلث ایران و ترکیه و روسیه در سوریه تا خروجی برنامه ناتو در افغانستان

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی