کد خبر : 4605
زمان انتشار :
facebook twitter google+ cloob Yahoo print

مهر/لاریجانی در جمع خبرنگاران: امیدوارم نمایندگان تهران با رای قوی تری وارد مجلس شوند

مهر/لاریجانی در جمع خبرنگاران: امیدوارم نمایندگان تهران با رای قوی تری وارد مجلس شوند

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حضور بالای مردم باعث می شود نمایندگان از پشتوانه قوی در دفاع از حقوق مردم برخوردار باشند، حضور مردم در ساعات اولیه رای گیری امروز را خوب ارزیابی کرد و ابراز امیدواری کرد تا شب وضعیت همین گونه باشد و نمایندگان تهران با رای قوی تری وارد مجلس شوند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی مهر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی پس از بازدید از شعبه اخذ رای مستقر در حرم حضرت عبدالعظیم با حضور در جمع خبرنگاران گفت: از حضور مردم ملاحظه می کنید که حس توجه به سرنوشت در کشور بسیار بالاست.

وی با اشاره به دو مرحله ای شدن این دوره انتخابات مجلس گفت: ممکن است این موضوع برای مردم مشکل باشد اما توجه مردم برای شرکت در تعیین سرنوشت و انتخاب مسئولان با رای خود کار بسیار پرارزشی است.

وی افزود: شهر تهران 10 میلیون جمعیت دارد که اگر نمایندگان از پشتوانه قوی برخوردار باشند قوی تر می توانند کار کنند.

لاریجانی با بیان اینکه حضور مردم در اولین مرحله انتخابات مجلس بسیار درخشنده بود گفت: کسی که با 3 میلیون رای وارد مجلس می شود یک جور ازحقوق مردم دفاع می کند و اگر کسی با 150 هزار رای وارد مجلس شود به گونه دیگری از مردم دفاع می کند. لذا با حضور مردم انتخاب ها بهتر خواهد بود.

وی ادامه داد:  حضور بالای مردم باعث می شود نمایندگان از پشتوانه قوی در دفاع از حقوق مردم برخوردار باشند لذا اگر مردم مشارکت قوی داشته باشند مجلس قوی تر و فهیم ، کارآمدتر خواهیم داشت.

لاریجانی حضور مردم را در ساعات اولیه رای گیری امروز خوب ارزیابی کرد و ابراز امیدواری کرد تا شب وضعیت همین گونه باشد و نمایندگان تهران با رای قوی تری وارد مجلس شوند.

به گزارش مهر لاریجانی پس از گفتگو با خبرنگاران بر مزار شهید قشقایی (شهید ترور هسته ای شهرستان ری) که در کنار شهید احمدی روشن به فیض شهادت نائل شد حضور یافت.

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  ترامپ پیرو مکتب «گوبلز» و در تراز شغل کاباره‌داری سخن می گوید/تقویت بنیه دفاعی مورد توجه مجلس است/بحران جدی در کمین ملت عراق

  ادعای کمک ایران به گروه‌های تروریستی مضحک است/ ترامپ صدها میلیارد از امکانات کشورهای منطقه را چپاول کرد

  وزارت نیرو طرح درازمدتی برای صیانت از آب تهیه کند/ مبالغ تخصیص یافته برای رساندن آب شرب به روستاها نباید در جای دیگری هزینه شود

  سطح کنترل های مرزی ارتقا یافته است/ تاکید بر رصد مرزها برای جلوگیری از نفوذ دشمنان و عناصر ضدانقلاب

  آمریکایی‌ها در حال تخریب تار و پود برجام هستند/ مناطق آزاد اقتصادی دچار سقط جنین شده است

  تشریح نگاه ویژه اسلام به مسیحیت/ باید با اتحاد و تلاش تروریست ها را از منطقه خارج کرد

  ایجاد اشتغال از اولویت های برنامه ششم توسعه است/تاکید بر رفع مشکلات دریاچه ارومیه

  انتقاد از سکوت مدعیان حقوق بشر در برابر نسل‌کشی مسلمانان میانمار/لزوم ورود هیأت حقیقت یاب سازمان ملل برای بررسی اوضاع

  احترام جهانیان به منش سیاسی ایران با پذیرش دعوت جمهوری اسلامی برای حضور در مراسم تحلیف/ وزرا خود را وقف کشور کنند/ مجلس مطالبه گر و ناظر جدی است

  تاکید بر تصویب موافقتنامه اجتناب از اخذ مالیات مضاعف

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی