کد خبر : 4603
زمان انتشار :
facebook twitter google+ cloob Yahoo print

ایسنا/ لاريجاني:حضور مردم پشتوانه‌اي قوي براي نمايندگان جهت صيانت از حقوق‌شان است

ایسنا/ لاريجاني:حضور مردم پشتوانه‌اي قوي براي نمايندگان جهت صيانت از حقوق‌شان است

رييس مجلس شوراي اسلامي، حضور مردم در مرحله اول انتخابات را بسيار درخشنده خواند و در عين حال ضمن تاكيد بر حضور گسترده مردم در مرحله دوم، گفت: حضور مردم در مرحله دوم علاوه بر بهتر شدن انتخاب‌ها، باعث مي‌شود كه نمايندگان پشتوانه قوي پيدا كرده و بهتر از حقوق مردم صيانت كنند.

به گزارش خبرنگار پارلماني خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، علي لاريجاني پس از زيارت حرم حضرت عبدالعظيم حسني و بازديد از شعبه اخذ مستقر در شهر ري در جمع خبرنگاران با بيان اينكه حضور مردم در اين انتخابات نشان دهنده حسن توجه‌شان به سرنوشت كشور است،‌ گفت: با وجودي كه قانون انتخابات را دو مرحله‌اي كرده و ممكن است اين روند مشكلي را براي مردم ايجاد كند اما باز هم توجه و حضور مردم براي تعيين سرنوشت خود به خوبي مشاهده مي‌شود. آنها با راي خود مسئولان را انتخاب مي‌كنند كه اين كار پرارزشي است.

لاريجاني با اشاره به جمعيت حدود 10 ميليوني تهران گفت: مطمئنا اگر نمايندگان تهران با راي بالايي انتخاب شوند از پشتوانه قوي برخوردار خواهند شد و مي‌توانند بهتر كار كنند.

رييس مجلس شوراي اسلامي همچنين حضور مردم در مرحله اول انتخابات را بسيار درخشنده خواند و گفت: نماينده‌اي كه با سه ميليون راي وارد مجلس مي‌شود به يك نوع مي‌تواند از حقوق مردم دفاع كند و نماينده‌ ديگري كه با 150 هزار راي به مجلس ورود پيدا مي‌كند يك جور ديگر مي‌تواند اين كار را انجام دهد لذا حضور گسترده مردم علاوه بر بهتر كردن انتخاب‌ها، باعث مي‌شود كه نمايندگان پشتوانه قوي داشته و بتوانند بهتر از حقوق مردم صيانت كنند.

وي همچنين تاكيد كرد: شركت گسترده مردم در انتخابات باعث مي‌شود كه مجلسي قوي‌تر، فهيم‌تر و با كارآمدي بالاتر تشكيل شود.

لاريجاني با ابراز اميدواري از حضور گسترده مردم تا پايان امروز در انتخابات، گفت: طبق پرس و جوهايي كه از مسئولان اخذ راي در همين حوزه كردم اين حضور خوب برآورد شده است. اميدوارم همين وضع تا پايان شب ادامه پيدا كند و نمايندگان تهران با انتخاب قوي‌تري وارد مجلس شوند.

به گزارش ايسنا، باقرنژاد فرماندار شهر ري نيز در جريان بازديد لاريجاني از شعبه‌هاي اخذ راي مستقر در صحن عبدالعظيم حسني، لاريجاني را همراهي مي‌كرد.

همچنين لاريجاني پس از بازديد با حضور در مزار شهيد قشقايي كه در جريان ترور شهيد احمدي‌روشن دانشمند هسته‌يي ترور شد، فاتحه‌اي خواند.

همچنين لاريجاني گفت‌وگوهاي كوتاهي با مردم داشت و مردم مشكلات و دغدغه‌هاي خود را با رييس مجلس در ميان گذاشتند.

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  وزارت نیرو طرح درازمدتی برای صیانت از آب تهیه کند/ مبالغ تخصیص یافته برای رساندن آب شرب به روستاها نباید در جای دیگری هزینه شود

  سطح کنترل های مرزی ارتقا یافته است/ تاکید بر رصد مرزها برای جلوگیری از نفوذ دشمنان و عناصر ضدانقلاب

  آمریکایی‌ها در حال تخریب تار و پود برجام هستند/ مناطق آزاد اقتصادی دچار سقط جنین شده است

  تشریح نگاه ویژه اسلام به مسیحیت/ باید با اتحاد و تلاش تروریست ها را از منطقه خارج کرد

  ایجاد اشتغال از اولویت های برنامه ششم توسعه است/تاکید بر رفع مشکلات دریاچه ارومیه

  انتقاد از سکوت مدعیان حقوق بشر در برابر نسل‌کشی مسلمانان میانمار/لزوم ورود هیأت حقیقت یاب سازمان ملل برای بررسی اوضاع

  احترام جهانیان به منش سیاسی ایران با پذیرش دعوت جمهوری اسلامی برای حضور در مراسم تحلیف/ وزرا خود را وقف کشور کنند/ مجلس مطالبه گر و ناظر جدی است

  تاکید بر تصویب موافقتنامه اجتناب از اخذ مالیات مضاعف

  همدلی و اتحاد میان کشورهای منطقه ریشه تروریست را خشک می کند

  تعاملات بانکی کلید فعال شدن مراودات تجاری ایران و بلاروس/ همکاری های دو کشور در مجامع بین المللی مثبت است

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی