کد خبر : 4600
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

خانه ملت/ لاریجانی در جمع خبرنگاران؛ شور انتخاباتی، نمایندگان را در پیگیری‌مطالبات مردم مصمم‌تر می‌کند

خانه ملت/ لاریجانی در جمع خبرنگاران؛ شور انتخاباتی، نمایندگان را در پیگیری‌مطالبات مردم مصمم‌تر می‌کند

رئیس مجلس شورای اسلامی پس از زیارت حرم عبدالعظیم حسنی از شعبه اخذ رای مستقر در حرم بازدید کرد و در جمع خبرنگاران گفت: با حضور پررنگ مردم در پای صندوق های رای انتخاب نامزدها بهتر خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی لاریجانی امروز جمعه ۱۵ اردیبهشت ماه پس از بازدید از شعبه رای گیری مرحله دوم نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی مستقر در حرم عبدالعظیم حسنی در جمع خبرنگاران گفت: مردم ایران توجه زیادی به سرنوشت کشور دارند از این رو هر چه قدر میزان مشارکت در مرحله دوم انتخابات مجلس نهم بیشتر باشد برای کشور بهتر می شود.

نماینده قم در مجلس شورای اسلامی افزود: حضور مردم در پای صندوق های رای برای انتخاب نمایندگان مردم در مجلس نهم را ارزشمند خواند و افزود: شهر تهران ۱۰ میلیون نفر جمعیت دارد و هر چه نمایندگان این حوزه انتخابیه از پشتوانه رای قوی تری برخوردار باشند بهتر می توانند وظایف خود را برای حل مشکلات مردم در نهاد قانونگذاری انجام دهند.

وی مشارکت مردم در مرحله دوم انتخابات مجلس را مثبت و خوب ارزیابی کرد و ادامه داد: نماینده ای که با سه میلیون رای وارد نهاد قانونگذاری شود موثرتر می تواند مطالبات مردم را پیگیری کند.

رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با حضور مردم در پای صندوق‌‌های رای انتخاب نامزدها بهتر می شود و مجلسی قوی تر، فهیم تر و کارآمدتر تشکیل خواهد شد و وکلای ملت بهتر می توانند از حقوق مردم صیانت کنند./


ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی