کد خبر : 4592
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

مهر/ حضور مردم در انتخابات ماجراجویی دشمنان را با کمترین هزینه خنثی می کند

مهر/ حضور مردم در انتخابات ماجراجویی دشمنان را با کمترین هزینه خنثی می کند

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هوشیاری و دقت و تدبیر ملت ایران کاملا بروز و ظهور دارد ، گفت: حضور مردم در انتخابات ماجراجویی دشمنان را با کمترین هزینه خنثی می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، علی لاریجانی که پس از بازدید از شعب اخذ رای مستقر در حضرت عبدالعظیم حسنی و مسجد الرسول نازی آباد در ارتباط با مردم گفتگو می کرد، حضور مردم در مرحله دوم انتخابات را، خوب و با علاقه و با نشاط توصیف کرد وگفت : این حضور نشان می دهد مردم به این امر دقت نظر دارند که سرنوشت شان را به دست خودشان رقم بزنند.

وی افزود: بخشی از مشکلات کشورکه مربوط به حوزه تقنین و نظارت است، به دست نمایندگان مردم در مجلس حل می شود و تشکیل مجلس قدرتمند که بتواند وظایف خود را به درستی انجام دهد، نیازمند حضور افراد متخصص و کاردان در مجلس است که درد مردم را حس می کنند.
لاریجانی تصریح کرد: وقتی حضور مردم در عرصه انتخابات چشمگیر باشد، به طور طبیعی و بر حسب احتمالات، انتخاب بهتری نیز صورت می گیرد و منتخبان مردم می توانند مسائل مردم را بهتر درک کرده و برنامه ریزی کنند.
 
وی ابرازامیدواری کرد که در مرحله دوم انتخابات، مردم افراد متعهد، متدین و کاردان و دردمند و کسانی که مشکلات مردم را به خوب می شناسند و سوابق درخشنده دارند، برگزیده و راهی مجلس کنند تا مسائل کشور سامان یابد.
 
رئیس مجلس شورای اسلامی درباره اهمیت انتخابات امروز اظهار داشت: مرحله دوم انتخابات، تکمیل پرونده ناقص است و با حضور مردم در این مرحله ترکیب مجلس کامل می شود و تا نمایندگان با قدرت بیشتر از حقوق مردم صیانت کنند.

لاریجانی افزود: از سوی دیگر با حضور مردم انتخاب‎‌های بهتری انجام می شود و به صورت طبیعی انتظارات مردم نیز بهتر برآورده می شود.
وی همچنین به اهمیت انتخابات در عرصه بین المللی اشاره کرد و گفت: در موقعیت فعلی که نگاه‌های منطقه ای و بین المللی بر روی شرایط و رفتار ملت ایران تمرکز دارد، حضور مردم در عرصه انتخابات موجب پس زدن دشمنان و ماجراجویی های آنها با هزینه اندک رای ملت می شود.
 
لاریجانی تاکید کرد: اکنون مذاکرات هسته ای در جریان است و شاهد برخی شیطنت های غربی ها هستیم و برخی کشورهای منطقه که بر اساس تحلیل های غلط یا بر حسب معادلات قدرت متعارف در منطقه بازیگری می کنند، گاهی نسبت به انقلاب های منطقه رفتار تحقیرآمیز داشته و گاهی هم به مسائل فرقه ای دامن می زنند.
 
وی متذکر شد که وقتی این کشورها ببینند کشوری در تراز ایران از پشتوانه قوی مردمی برخوردار است، هم دشمنان بین المللی پس زده می شوند و هم آرامش در منطقه حاکم می شود.
 
رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: اگر چه رای دادن برای مردم زحمت دارد اما به نتایج بسیار ارزشمند آن در ابعاد مختلف می ارزد و بحمدالله هوشیاری و دقت و تدبیر ملت ایران کاملا بروز و ظهور دارد و حضور امروزشان در صحنه انتخابات نتایج درخشنده ای خواهد داشت.
 

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  ایران به کشوری مستقل، آزاد و تاثیرگذار تبدیل شده است/دشمنان غرش می کنند اما جرأت تعدی ندارند/فساد موجود سیستماتیک نیست 

  سفر رئیس مجلس به اسلام‌آباد؛ از واکاوی مبارزه با تروریسم تا اعلام آمادگی تهران برای برگزاری دومین نشست

  تشریح دو مدل مبارزه با تروریسم در منطقه/ از تجربه مثلث ایران و ترکیه و روسیه در سوریه تا خروجی برنامه ناتو در افغانستان

  کشورهای منطقه به دنبال روش های نوین برای مبارزه با تروریسم هستند

  امکان برداشت دو میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای مدیریت پسماند وجود ندارد

  افزایش ۷۰ درصدی حقوق نمایندگان مجلس صددرصد کذب است/نمایندگان اجازه تعدی به حقوق مردم را نمی دهند

  ضرورت لغو روابط سیاسی و اقتصادی کشورهای عضو با رژیم صهیونیستی تا زمان تعلیق تصمیم آمریکا درباره مساله قدس

  آمریکایی ها به کلاهبرداری خود در منطقه افتخار می‌کنند/ کشورهای اسلامی در مقابل لفاظی های آمریکا مقاومت کنند

  جمهوری اسلامی از مقاومت حمایت نظامی کرده و خواهد کرد اما در یمن دخالتی نداشته است

  آمریکا بستر مطالبه طبیعی در کشورهای اسلامی را به آشفته بازار سیاسی تبدیل کرد

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی