کد خبر : 4579
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

مهر/ لاریجانی: مجلس شورای اسلامی حامی مجاهدت مردم مصر و بحرین است

مهر/  لاریجانی: مجلس شورای اسلامی حامی مجاهدت مردم مصر و بحرین است

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نمایندگان ملت حامی مجاهدت مردم مصر و بحرین هستند، گفت: به آمریکا و مرتجعان منطقه هشدار می دهم مقابله با اراده مردم مجاهد منطقه دامن زدن به آتشی است که یافتن راه حل برای آن بسیار مشکل و پرهزینه خواهد بود.

به گزارش خبرنگار پارلمانی مهر ،علی لاریجانی در جلسه امروز یکشنبه مجلس شورای اسلامی  با اشاره به اعتصاب غذای اسرای فلسطینی در چند روز اخیر گفت: اسرای فلسطینی به جهت فشارهای غیر انسانی و وحشیانه رژیم صهیونیستی انتفاضه اعتصاب غذا را به راه انداختند.
وی ادامه داد: مجلس شورای اسلامی ضمن حمایت از این حرکت غیرتمندانه اسلامی فلسطینیان مظلوم دربند به مجامع حقوق بشر بین المللی اعلام می دارد بد نیست در پس همراهی های زیاد از حد آنان در دفاع از دیکتاتورها در منطقه نیم نگاهی هم به جنایات رژیم صهیونیستی بکنند تا اینکه  حداقل ژست قلابی آنان در زمینه حقوق بشر توجیه نیم بندی پیدا کند.
 
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تحرکات اخیر قدرت های جهانی در مقابل اراده ملت های مصر و بحرین تصریح کرد: هنوز آمریکا و برخی ایادی آنان در منطقه این هوشیاری را نیافته اند که انقلاب هایی در منطقه رخ داده است. خواسته های ملت ها بر اساس مبانی متعارف دنیای امروز خواسته هایی اولیه است. سخت گیری و کشتن و زخمی نمودن عده زیادی از مردم مصر به خاطر پیگیری حقوق مدنی و ارائه طرح های فریبکارانه در بحرین جهت انحراف اراده ملت دست و پا زدن در مسیری است که در آن صلاحی نیست بلکه باعث فرو رفتن بیشتر در آتش غضب ملت ها می گردد.
 
لاریجانی ادامه داد: نمایندگان ملت درمجلس شورای اسلامی خود را همراه و حامی مجاهدت مردم مصر و بحرین می دانند و به آمریکا و مرتجعان منطقه هشدار می دهند مقابله با اراده مردم مجاهد منطقه دامن زدن به آتشی است که یافتن راه حل برای آن بسیار مشکل و پرهزینه خواهد بود.
 

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  بخش خصوصی ناجی دولت حجیم شود/ تشریح راهکارهای توسعه اقتصادی روستا در گیلان

  استان گیلان به سمت صنعتی شدن حرکت کند/ توجه ویژه مجلس به پروژه احداث راه آهن و اصلاح وضعیت تالاب‌های گیلان

  طرح‌های عمرانی نیمه‌تمام به ارزش ۵۰۰هزارمیلیاردتومان نیاز به ورود بخش خصوصی دارد

  ریشه تروریسم در منطقه به خاطر وجود روحیه اشغال است/ میرزا کوچک خان مانع دخالت خارجی شد

  پرده دری برخی کشورهای منطقه در همکاری با رژیم صهیونیستی به جهان اسلام خسارت زد/ مشوق های پایدار برای صادرات در جریان بررسی بودجه تعیین می کنیم

  پایبندی طرفین برجام برای آینده امنیت جهانی و منطقه مفید است

  رئیس مجلس به رشت سفر می کند

  درخواست تشکیل شورایاری‌ها در قالب ماده الحاقی به قانون شوراها مغایر قانون اساسی است

  پیشنهاد تمدید سه ساله اجرای آزمایشی قانون مالیات بر ارزش افزوده/ دولت تعهدات خود را در مالیات بر ارزش افزوده به درستی انجام نمی دهد

  کمیته فنی بررسی طرح‌های آبی استان چهارمحال و بختیاری تشکیل شود/ استفاده از فاینانس برای اتصال استان به راه‌آهن

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی