کد خبر : 4549
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

ایلنا/ لاريجاني: مجلس هشتم در بحث نظارت موفق بود

ایلنا/ لاريجاني: مجلس هشتم در بحث نظارت موفق بود

رييس مجلس شوراي اسلامي گفت: با تشكيل معاونت نظارت بر قوانين كار مهمي صورت گرفت كه با كمك سازمان بازرسي كل كشور قوانين مورد بررسي قرار گرفت و چند كتاب نيز منتشر شد.

به گزارش خبرنگار ايلنا، علي لاريجاني در جلسه غير علني رسمي گفت: در مجلس هشتم درارتباط با نظارت يك گام به پيش داشتيم و توانستيم دو مرحله پيش برويم.

وي افزود: در مرحله اول از طرف مجلس ناظريني انتخاب شدند و به عنوان ناظر در مجامع مختلف حضور مي‌يافتند اما برخي قوانين بود كه اجرا و پيگيري نمي‌شد اما اين مرحله هم سپري شد.

وي ادامه داد: در مرحله دوم با تشكيل معاونت نظارت بر قوانين كار مهمي صورت گرفت كه با كمك سازمان بازرسي كل كشور قوانين مورد بررسي قرار گرفت و چند كتاب نيز منتشر شد.

لاريجاني گفت: در مرحله دوم براي نظارت بر قوانين آيين نامه ثبت شد و تطبيق قوانين به روز شد و البته گام سوم بايد برداشته شود و در واقع گام سوم اين است كه نتايج مطالعاتي بايد عملياتي شود و گام سوم را مجلس نهم بايد بردارد.

پس از سخنان لاريجاني و پيش از ورود به دستور مجلس شوراي اسلامي از نمايندگان فعال در امر نظارت در دو بخش ناظران فعال استاني و ناظران فعال ملي تجليل شد.

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  بخش خصوصی ناجی دولت حجیم شود/ تشریح راهکارهای توسعه اقتصادی روستا در گیلان

  استان گیلان به سمت صنعتی شدن حرکت کند/ توجه ویژه مجلس به پروژه احداث راه آهن و اصلاح وضعیت تالاب‌های گیلان

  طرح‌های عمرانی نیمه‌تمام به ارزش ۵۰۰هزارمیلیاردتومان نیاز به ورود بخش خصوصی دارد

  ریشه تروریسم در منطقه به خاطر وجود روحیه اشغال است/ میرزا کوچک خان مانع دخالت خارجی شد

  پرده دری برخی کشورهای منطقه در همکاری با رژیم صهیونیستی به جهان اسلام خسارت زد/ مشوق های پایدار برای صادرات در جریان بررسی بودجه تعیین می کنیم

  پایبندی طرفین برجام برای آینده امنیت جهانی و منطقه مفید است

  رئیس مجلس به رشت سفر می کند

  درخواست تشکیل شورایاری‌ها در قالب ماده الحاقی به قانون شوراها مغایر قانون اساسی است

  پیشنهاد تمدید سه ساله اجرای آزمایشی قانون مالیات بر ارزش افزوده/ دولت تعهدات خود را در مالیات بر ارزش افزوده به درستی انجام نمی دهد

  کمیته فنی بررسی طرح‌های آبی استان چهارمحال و بختیاری تشکیل شود/ استفاده از فاینانس برای اتصال استان به راه‌آهن

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی