کد خبر : 4528
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

صراط// وقتی لاریجانی از باهنر تشکر کرد

صراط// وقتی لاریجانی از باهنر تشکر کرد

ه گزارش صراط به نقل از فارس، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی پس از پایان بررسی لایحه بودجه 1391 کل کشور در صحن علنی پارلمان طی سخنانی اظهار داشت: از نمایندگان مجلس به دلیل وقت کافی که برای بررسی لایحه بودجه سال 1391 کل کشور گذاشتند، تشکر می‌کنم، هرچند خیلی وقت کمی در اختیار داشتیم و باید همه پیشنهادات نمایندگان و کمیسیون‌های تخصصی مطرح می‌شد چراکه حق آنان بود اما این امکان برای ما وجود نداشت و ما می‌خواستیم سرعت بیشتری برای رسیدگی به لایحه بودجه سال 91 داشته باشیم.

وی افزود: از آقای باهنر که مقداری به ما در اداره جلسات علنی کمک کردند و از دبیران و ناظران هیئت رئیسه و همه کمیسیون‌های تخصصی که در بررسی لایحه بودجه مساعدت کردند، تشکر می‌کنم.

رئیس مجلس بر همین اساس یادآور شد: از رئیس و هیئت رئیسه و سخنگوی کمیسیون تلفیق و دبیران کمیسیون‌ها نیز سپاسگزارم که وقت کافی برای رسیدگی به لایحه بودجه 91 گذاشتند.

لاریجانی ادامه داد: از نمایندگان دولت نیز که در جلسات علنی مجلس حضور داشتند تشکر می کنم و از شورای نگهبان هم که برای بررسی بودجه  91 جلسه فوق‌العاده گذاشته است، سپاسگزارم.

رئیس دستگاه قانونگذاری کشورمان از ابراهیم عزیزی معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور و سایر همکارانشان که در کمیسیون تلفیق و کمیسیون‌های تخصصی حضور یافتند، تشکر و تصریح کرد: از وزرا و معاونان وزرا و همه دستگاه‌های اجرایی و مسئولین و کارشناسان مرکز پژوهش‌های مجلس و دیوان محاسبات و مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز متشکرم.

لاریجانی اضافه کرد: از معاونت‌های قوانین و نظارت و بخش‌های مختلف مجلس و چاپخانه و امور تدوین مذاکرات و دبیران کمیسیون‌ها نیز که وقت کافی گذاشتند و دفتر هیئت رئیسه و اتاق فرمان که زحمات زیادی را در این مدت متحمل شدند، تشکر می‌کنم.

رئیس مجلس همچنین یادآور شد: از امور پشتیبانی و امور فنی و امور خبری و خبرگزاری خانه ملت و مرکز حراست، یگان حفاظت و خبرنگاران، فیلمبرداران و عوامل تولید و پخش صدا و سیما تشکر می‌کنم که با ما همراهی کردند و از همه دست‌اندرکاران و خبرنگاران امور مجلس و نشریات و خبرگزاری‌های رسمی کشور و سایت‌های خبری که تلاش کردند اخبار مجلس به اطلاع مردم برسد، متشکرم.

رئیس مجلس همچنین گفت: ما منتظر می‌مانیم تا شورای نگهبان نظرات خود را در خصوص مصوبات مجلس در بودجه 91 اعلام کند و کمیسیون تلفیق نیز عصر امروز نظرات شورای نگهبان را بررسی کرده و صبح روز شنبه نیز طی جلسه‌ای ادامه رسیدگی به موارد اعاده شده از شورای نگهبان را در دستورکار دارد.

لاریجانی در خاتمه گفت: جلسه بعدی مجلس شنبه  30 اردیبهشت ماه ساعت 14 برای بررسی موارد اعاده شده از شورای نگهبان در لایحه بودجه 91تشکیل می‌شود.

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  ایران به کشوری مستقل، آزاد و تاثیرگذار تبدیل شده است/دشمنان غرش می کنند اما جرأت تعدی ندارند/فساد موجود سیستماتیک نیست 

  سفر رئیس مجلس به اسلام‌آباد؛ از واکاوی مبارزه با تروریسم تا اعلام آمادگی تهران برای برگزاری دومین نشست

  تشریح دو مدل مبارزه با تروریسم در منطقه/ از تجربه مثلث ایران و ترکیه و روسیه در سوریه تا خروجی برنامه ناتو در افغانستان

  کشورهای منطقه به دنبال روش های نوین برای مبارزه با تروریسم هستند

  امکان برداشت دو میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای مدیریت پسماند وجود ندارد

  افزایش ۷۰ درصدی حقوق نمایندگان مجلس صددرصد کذب است/نمایندگان اجازه تعدی به حقوق مردم را نمی دهند

  ضرورت لغو روابط سیاسی و اقتصادی کشورهای عضو با رژیم صهیونیستی تا زمان تعلیق تصمیم آمریکا درباره مساله قدس

  آمریکایی ها به کلاهبرداری خود در منطقه افتخار می‌کنند/ کشورهای اسلامی در مقابل لفاظی های آمریکا مقاومت کنند

  جمهوری اسلامی از مقاومت حمایت نظامی کرده و خواهد کرد اما در یمن دخالتی نداشته است

  آمریکا بستر مطالبه طبیعی در کشورهای اسلامی را به آشفته بازار سیاسی تبدیل کرد

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی