کد خبر : 4527
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

باشکاه خبرنگاران/ لاریجانی از همراهی پخش صدا و سیما و ساير رسانه ها در بررسی بودجه تشکر کرد

باشکاه خبرنگاران/ لاریجانی از همراهی پخش صدا و سیما و ساير رسانه ها در بررسی بودجه تشکر کرد

رئیس مجلس شورای اسلامی پس از پایان بررسی لایحه بودجه 1391 کل کشور در صحن علنی پارلمان طی سخنانی از همراهی پخش صدا و سیما و ساير رسانه ها در روند بررسی بودجه تشکر کرد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی پس از پایان بررسی لایحه بودجه 1391 کل کشور در صحن علنی پارلمان طی سخنانی اظهار داشت: از نمایندگان مجلس به دلیل وقت کافی که برای بررسی لایحه بودجه سال 1391 کل کشور گذاشتند، تشکر می‌کنم، هرچند خیلی وقت کمی در اختیار داشتیم و باید همه پیشنهادات نمایندگان و کمیسیون‌های تخصصی مطرح می‌شد چراکه حق آنان بود اما این امکان برای ما وجود نداشت و ما می‌خواستیم سرعت بیشتری برای رسیدگی به لایحه بودجه سال 91 داشته باشیم.

وی افزود: از آقای باهنر که  به ما در اداره جلسات علنی کمک کردند و از دبیران و ناظران هیئت رئیسه و همه کمیسیون‌های تخصصی که در بررسی لایحه بودجه مساعدت کردند، تشکر می‌کنم.

رئیس مجلس بر همین اساس یادآور شد: از رئیس و هیئت رئیسه و سخنگوی کمیسیون تلفیق و دبیران کمیسیون‌ها نیز سپاسگزارم که وقت کافی برای رسیدگی به لایحه بودجه 91 گذاشتند.

لاریجانی ادامه داد: از نمایندگان دولت که در جلسات علنی مجلس حضور داشتند تشکر می کنم و از شورای نگهبان هم که برای بررسی بودجه 91 جلسه فوق‌العاده گذاشته است، سپاسگزارم.

رئیس قوه مقننه  از ابراهیم عزیزی معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور و سایر همکارانشان که در کمیسیون تلفیق و کمیسیون‌های تخصصی حضور یافتند، تشکر و تصریح کرد: از وزرا و معاونان وزرا و همه دستگاه‌های اجرایی و مسئولین و کارشناسان مرکز پژوهش‌های مجلس و دیوان محاسبات و مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز متشکرم.

لاریجانی اضافه کرد: از معاونت‌های قوانین و نظارت و بخش‌های مختلف مجلس و چاپخانه و امور تدوین مذاکرات و دبیران کمیسیون‌ها نیز که وقت کافی گذاشتند و دفتر هیئت رئیسه و اتاق فرمان که زحمات زیادی را در این مدت متحمل شدند، تشکر می‌کنم.

رئیس مجلس همچنین یادآور شد: از امور پشتیبانی و امور فنی و امور خبری و خبرگزاری خانه ملت و مرکز حراست، یگان حفاظت و خبرنگاران، فیلمبرداران و عوامل تولید و پخش صدا و سیما تشکر می‌کنم که با ما همراهی کردند و از همه دست‌اندرکاران و خبرنگاران امور مجلس و نشریات و خبرگزاری‌های رسمی کشور و سایت‌های خبری که تلاش کردند اخبار مجلس به اطلاع مردم برسد، متشکرم.

رئیس مجلس همچنین گفت: ما منتظر می‌مانیم تا شورای نگهبان نظرات خود را در خصوص مصوبات مجلس در بودجه 91 اعلام کند و کمیسیون تلفیق نیز عصر امروز نظرات شورای نگهبان را بررسی کرده و صبح روز شنبه نیز طی جلسه‌ای ادامه رسیدگی به موارد اعاده شده از شورای نگهبان را در دستورکار دارد.

لاریجانی در خاتمه گفت: جلسه بعدی مجلس شنبه 30 اردیبهشت ماه ساعت 14 برای بررسی موارد اعاده شده از شورای نگهبان در لایحه بودجه 91تشکیل می‌شود.

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  بخش خصوصی ناجی دولت حجیم شود/ تشریح راهکارهای توسعه اقتصادی روستا در گیلان

  استان گیلان به سمت صنعتی شدن حرکت کند/ توجه ویژه مجلس به پروژه احداث راه آهن و اصلاح وضعیت تالاب‌های گیلان

  طرح‌های عمرانی نیمه‌تمام به ارزش ۵۰۰هزارمیلیاردتومان نیاز به ورود بخش خصوصی دارد

  ریشه تروریسم در منطقه به خاطر وجود روحیه اشغال است/ میرزا کوچک خان مانع دخالت خارجی شد

  پرده دری برخی کشورهای منطقه در همکاری با رژیم صهیونیستی به جهان اسلام خسارت زد/ مشوق های پایدار برای صادرات در جریان بررسی بودجه تعیین می کنیم

  پایبندی طرفین برجام برای آینده امنیت جهانی و منطقه مفید است

  رئیس مجلس به رشت سفر می کند

  درخواست تشکیل شورایاری‌ها در قالب ماده الحاقی به قانون شوراها مغایر قانون اساسی است

  پیشنهاد تمدید سه ساله اجرای آزمایشی قانون مالیات بر ارزش افزوده/ دولت تعهدات خود را در مالیات بر ارزش افزوده به درستی انجام نمی دهد

  کمیته فنی بررسی طرح‌های آبی استان چهارمحال و بختیاری تشکیل شود/ استفاده از فاینانس برای اتصال استان به راه‌آهن

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی