کد خبر : 4514
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

با صدور پیامی؛

رئیس مجلس قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی را تبریک گفت

رئیس مجلس قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی را تبریک گفت

رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی خطاب به ملی پوشان کشتی فرنگی گفت: قهرمانی ایران در کشتی آزاد و فرنگی برای اولین بارسندگویایی از رشادت و غیرت مردم سلحشور این کشور است . به گزارش خبرگزاری خانه ملت رییس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی، کسب عنوان قهرمانی ملی پوشان کشتی فرنگی کشورمان در روسیه را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

دست یابی به مقام قهرمانی در رقابتهای جام جهانی کشتی فرنگی در روسیه توسط دلاورمردان پیروز و سرافراز جمهوری اسلامی ایران، موجبات فخر و مباهات است.

این افتخار بزرگ یعنی کسب مقام قهرمانی در رقابتهای جام جهانی که برای اولین بار در هر دو رشته کشتی آزاد و فرنگی و در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی به‌دست آمد، سندگویایی از رشادت و غیرت مردم سلحشور این کشور است که به جهانیان عرضه شد تا بدانند ایران و ایرانی همواره پرقدرت و توانمند در همه عرصه‌ها حضور خواهند داشت.

اینجانب از سوی خود و نمایندگان مجلس شورای اسلامی کسب این موفقیت بزرگ جهانی را به ملت رشید ایران و مسئولان، سرپرستان، مربیان و ورزشکاران رشته کشتی تبریک گفته، برای همه آنان از خداوند متعال آرزوی سلامتی و سربلندی در تمام عرصه‌ها مسئلت می‌کنم.

علی لاریجانی

 رییس مجلس شورای اسلامی
 

کلید واژه :

رییس مجلس

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی