کد خبر : 45
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

در نطق پیش از دستور

لاریجانی: مجلس آمادگی استفاده از سرمایه بسیج را دارد

لاریجانی: مجلس آمادگی استفاده از سرمایه بسیج را دارد

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت:مجلس آمادگی دارد تا از سرمایه بسیجیان به عنوان سرمایه ملی کشور استفاده کند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران تسنیم«پویا»، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه3آذر)در نطق پیش از دستور خود ضمن گرامیداشت هفته بسیج گفت: مجلس آمادگی دارد تا از سرمایه بسیجیان به عنوان سرمایه ملی کشور استفاده کند. بسیج یادگار ابتکاری امام است که آن را در میان ملت ساماندهی کرد که عامل توفیق ملت در دفاع مقدس بود.

وی افزود: امروز نیز در میادین مختلف شاهد حمایت بسیج از محرومین هستیم و باید بسترهای لازم جهت استفاده از این سرمایه ملی در شرایط فعلی فراهم شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: مجلس شورای اسلامی آمادگی حمایت و همکاری همه‌جانبه در بحث حمایت از بسیج را خواهد داشت.

لاریجانی خاطرنشان کرد: متاسفانه جریان سطحی‌نگر وهابی به جای فهم حقایق اصیل مکتب نبوی با قشری‌گری گاه به تفکر جسمانیت در ساحت الهی هم نزدیک شدند و امروز بیش از هر زمان دیگر نیازمند معرفی جوهره تفکر اسلامی در مدرسه نبوی هستیم.

وی در پایان با اشاره به فرا رسیدن سالروز رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن و امام رضا (ع)، گفت: به تحقیق در عالم خلقت موجودی به کمال وجودی پیامبر (ص) نبوده است و همه فیوضات الهی از بستر وجود کامل ایشان به سایر مخلوقات می‌رسد و عالم دم به دم از وجود ایشان چه بدانند و چه آگاه نباشند بهره‌مند هستند.

انتهای پیام/

کلید واژه :

دکتر علی لاریجانی

،

نطق پیش از دستور

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی