کد خبر : 4484
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دکتر لاریجانی انتخاب رئیس مجلس جدید سوریه را تبریک گفت

دکتر لاریجانی انتخاب رئیس مجلس جدید سوریه را تبریک گفت

دکتر علی لاریجانی در پیام خود ضمن تاکید بر حمایت قاطع جمهوری اسلامی ایران از دولت و ملت سوریه در شرایط کنونی ابراز اطمینان کرده است مجلس جدید که علی رغم تلاش های دشمنان ملت سوریه تشکیل شده کمک شایسته ای برای انجام اقدامات اصلاحی دولت این کشور، پاسخگویی به مطالبات مشروع مردم سوریه و عبور از شرایط دشوار کنونی خواهد بود.

متن کامل پیام آقای لاریجانی به شرح ذیل است:

جناب آقای محمد جهاد اللحام

رئیس محترم مجلس مردمی جمهوری عربی سوریه

السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

با خرسندی فراوان مایلم صمیمانه ترین تبریکات و آرزوهای قلبی ام را به مناسبت انتخاب جنابعالی به عنوان رئیس مجلس مردمی کشور دوست جمهوری عربی سوریه و آغاز به کار پارلمان جدید در کشورتان ابراز نمایم.

با اعتقاد راسخ به توانایی و توانمندی بالای مردم و رهبران سوریه در حفظ سرزمین خویش از گزند دشمنان استقلال، سربلندی و پیشرفت سرزمین شان، اطمینان دارم مجلس جدید که علی رغم تلاش های دشمنان ملت سوریه تشکیل شده کمک شایسته ای برای انجام اقدامات اصلاحی دولت محترم این کشور، پاسخگویی به مطالبات مشروع مردم سوریه و عبور از شرایط دشوار کنونی خواهد بود.

مایلم بار دیگر بر حمایت قاطع جمهوری اسلامی ایران از دولت و ملت سوریه در شرایط کنونی تاکید نموده و آمادگی مجلس شورای اسلامی را برای تصویب تمهیدات و تسهیلات لازم جهت توسعه و گسترش همکاری های برادرانه دو کشور در تمامی عرصه ها ابراز دارم.

فرصت را مغتنم شمرده از خداوند منان موفقیت روزافزون و بهروزی جناب عالی، سربلندی و سعادت دولت و ملت کشور برادر جمهوری عربی سوریه را خواستارم.

علی لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی

جمهوری اسلامی ایران
 

کلید واژه :

دکتر علی لاریجانی

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی