کد خبر : 4434
زمان انتشار :
facebook twitter google+ cloob Yahoo print

ایسنا/ ديدار دبيركل جبهه خلق براي آزادي فلسطين با علي لاريجاني

ایسنا/ ديدار دبيركل جبهه خلق براي آزادي فلسطين با علي لاريجاني

احمد جبرئيل ـ دبيركل جبهه خلق براي آزادي فلسطين ـ بعدازظهر امروز (چهارشنبه) با علي لاريجاني ـ رييس مجلس شوراي اسلامي ـ ديدار و گفت‌وگو كرد.

به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، علي لاريجاني در ابتداي اين ديدار با تاكيد بر حمايت كامل ملت و دولت ايران از ملت مظلوم فلسطين، گفت: امام خميني (ره) مساله فلسطين را به مهم‌ترين موضوع جهان اسلام تبديل و مبارزه با رژيم اشغالگر قدس را وارد مرحله نويني كرد.

وي تاكيد كرد: آرمان آزادي سرزمين فلسطين بعد از پيروزي انقلاب اسلامي در كانون سياست‌هاي راهبردي جمهوري اسلامي ايران قرار گرفت و همچنان از اولويت اصلي در سياست خارجي ايراني است.

رييس مجلس شوراي اسلامي در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به تحولات منطقه اظهار كرد: انقلاب‌هاي مردمي در منطقه چشم‌انداز وسيعي را در مبارزه با رژيم صهيونيستي گشود و اين رژيم را به شدت در انزوا قرار داده است.

لاريجاني در ادامه، به تلاش دشمنان امت اسلامي براي ضربه زدن به محور مقاومت در منطقه از طريق ايجاد ناامني و آشوب در سوريه اشاره كرد و افزود: طرح گسترده‌اي از سوي قدرت‌هاي جهاني در منطقه در حال اجرا است كه هدف آنها ضربه زدن به كشورهاي مستقل و از ميان بردن هرگونه مقاومت عليه رژيم صهيونيستي است.

براساس اين گزارش، احمد جبرئيل ـ دبيركل جبهه خلق براي آزادي فلسطين ـ نيز در اين ديدار ضمن تبريك انتخاب مجدد لاريجاني به عنوان رييس مجلس شوراي اسلامي گفت: بدون شك انتخاب اينگونه رهبران شايسته و برجسته در شرايط دشوار كنوني منطقه بسيار مهم و با اهميت است.

وي با بيان اينكه "مردم فلسطين به انقلاب شكوهمند اسلامي ايران و رهبر بزرگشان امام خميني (ره) افتخار مي‌كنند"، افزود: تنها ملت و نظام ايران در شرايط دشوار و سخت در كنار ملت فلسطين ايستاد و از آرمان آنها به صورت جدي و موثر حمايت كرد.

دبيركل جبهه خلق براي آزادي فلسطين در بخش ديگري از سخنان خود با بيان اينكه "هدف قدرت‌هاي جهاني تجزيه كشورهاي مهم منطقه از جمله سوريه و دامن زدن به اختلافات و درگيري فرقه‌اي در منطقه است"، گفت: ايستادن در كنار دولت و ملت سوريه در شرايط كنوني، در واقع مقابله با اين توطئه بزرگ صهيونيستي در منطقه است.

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  حرکت تروریست‌های مهاجر به سمت لیبی و افغانستان/ مسائل یمن از طریق سیاسی حل می شود،نه لشکرکشی/دوران توسعه گرایی در آسیا آغاز شده است

  احتمال بروز مشکلات امنیتی ازسوی تروریست‌های مهاجر شکست‌خورده در سوریه/ اسرائیل نافع اصلی درگیری میان مسلمانان

  طراحی مجمع مجالس آسیایی در راستای صلح و توسعه بود/ افزایش هوشیاری و صراحت کشورهای منطقه در بیان شیطنت‌های آمریکا

  تعیین ساز و کارهایی جهت پیشبرد ثبات و امنیت در مجمع مجالس آسیایی/ نقش برجسته ایران در مبارزه با تروریسم

  دکتر لاریجانی وارد فرودگاه مهرآباد تهران شد

  بدرقه دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی توسط معاون استاندار استانبول

  ائتلاف ضد داعش آمریکایی ها در حد شعار بود/ ضرورت استفاده از نیروهای مردمی با انگیزه برای مقابله با تروریسم در افغانستان

  باقیمانده تروریست‌ها به دنبال ماجراهای جدیدی هستند/ ضرورت تقویت همکار‌ی‌های امنیتی میان ایران و روسیه

  ضرورت افزایش روابط اقتصادی به‌دنبال گسترش روابط سیاسی میان ایران و کامبوج

  ظرفیت افزایش سطح تجارت ایران و ترکیه به ۳۰ میلیارد دلار/ لطمات جدی به داعش وارد شد

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی