کد خبر : 4429
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

لاریجانی در دیدار دبیركل جبهه خلق برای آزادی فلسطین:

ایرنا/ امام راحل مبارزه با رژیم اشغالگر قدس را وارد مرحله جدیدی كرد

ایرنا/ امام راحل مبارزه با رژیم اشغالگر قدس را وارد مرحله جدیدی كرد

تهران - رییس مجلس شورای اسلامی دردیدار دبیركل جبهه خلق برای آزادی فلسطین، برحمایت كامل ملت و دولت جمهوری اسلامی ایران ازملت مظلوم فلسطین در هرشرایطی تاكید كرد و گفت: امام راحل مساله فلسطین را به مهمترین موضوع جهان اسلام تبدیل و مبارزه با رژیم اشغالگر قدس را وارد مرحله جدیدی كرد.
   
به گزارش ایرنا از اداره كل ارتباطات مجلس شورای اسلامی، \'احمد جبرئیل\' دبیركل جبهه خلق برای آزادی فلسطین و هیات همراه بعدازظهر امروز -چهارشنبه - با علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو كرد.

لاریجانی در این دیدارهمچنین افزود: آرمان آزادی سرزمین فلسطین بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در كانون سیاست‌های راهبردی جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت و همچنان از اولویت اصلی در سیاست‌های خارجی ایران است.

وی به تحولات منطقه نیز اشاره كرد و گفت: انقلاب‌های مردمی در منطقه چشم انداز وسیعی را در مبارزه با رژیم صهیونیستی گشود و این رژیم را به شدت در انزوا قرار داده است.

رییس مجلس به تلاش دشمنان امت اسلامی برای ضربه زدن به محور مقاومت در منطقه از طریق ایجاد ناامنی و آشوب در سوریه اشاره كرد و گفت: طرح گسترده‌ای از سوی قدرت‌های جهانی در منطقه در حال اجرا است كه هدف آنها ضربه زدن به كشورهای مستقل از میان بردن هرگونه مقاومت علیه رژیم صهیونیستی است.

**مردم فلسطین به انقلاب اسلامی و امام راحل افتخار می‌كنند

احمد جبرئیل نیز در این دیدار اظهار داشت: بدون شك انتخاب این‌گونه رهبران شایسته و برجسته در شرایط كنونی منطقه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

دبیركل جبهه خلق برای آزادی فلسطین افزود: مردم فلسطین به انقلاب شكوهمند اسلامی ایران و رهبر بزرگ آن امام خمینی(ره) افتخار می‌كنند.

وی خاطرنشان كرد تنها ملت و نظام ایران در شرایط بسیار دشوار و سخت در كنار ملت فلسطین ایستاد و از آرمان آنها به صورت جدی و موثر حمایت كرد.

جبرئیل در بخش دیگری از سخنان خود هدف قدرت‌های جهانی از دخالت كشورهای منطقه از جمله سوریه و همچنین انقلاب‌های منطقه را تجزیه كشورهای مهم این منطقه و دامن‌زدن به اختلافات و درگیری فرقه‌ای در منطقه دانست و تصریح كرد ایستادن در كنار دولت و ملت سوریه در شرایط كنونی در واقع مقابله با این توطئه بزرگ صهیونیستی در منطقه است.

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  تضعیف ریشه‌های انقلاب خیانت است

  تبریک آغاز دهه فجر/ تسلیت درگذشت والده محمود بهمنى

  محبی نیا: لزوم جلوگیری از نفوذ نگاه ارباب رعیتی به داخل مجلس/ دکتر لاریجانی: روند رسیدگی به لایحه بودجه بدون ایراد قانونی است

  توضیحات دکتر لاریجانی درباره نحوه رسیدگی به لایحه بودجه 97

  اشکال آیین‌نامه‌ای به روند بررسی کلیات لایحه بودجه 97 وجود ندارد

  ایران به کشوری مستقل، آزاد و تاثیرگذار تبدیل شده است/دشمنان غرش می کنند اما جرأت تعدی ندارند/فساد موجود سیستماتیک نیست 

  سفر رئیس مجلس به اسلام‌آباد؛ از واکاوی مبارزه با تروریسم تا اعلام آمادگی تهران برای برگزاری دومین نشست

  تشریح دو مدل مبارزه با تروریسم در منطقه/ از تجربه مثلث ایران و ترکیه و روسیه در سوریه تا خروجی برنامه ناتو در افغانستان

  کشورهای منطقه به دنبال روش های نوین برای مبارزه با تروریسم هستند

  امکان برداشت دو میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای مدیریت پسماند وجود ندارد

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی