کد خبر : 4429
زمان انتشار :
facebook twitter google+ cloob Yahoo print

لاریجانی در دیدار دبیركل جبهه خلق برای آزادی فلسطین:

ایرنا/ امام راحل مبارزه با رژیم اشغالگر قدس را وارد مرحله جدیدی كرد

ایرنا/ امام راحل مبارزه با رژیم اشغالگر قدس را وارد مرحله جدیدی كرد

تهران - رییس مجلس شورای اسلامی دردیدار دبیركل جبهه خلق برای آزادی فلسطین، برحمایت كامل ملت و دولت جمهوری اسلامی ایران ازملت مظلوم فلسطین در هرشرایطی تاكید كرد و گفت: امام راحل مساله فلسطین را به مهمترین موضوع جهان اسلام تبدیل و مبارزه با رژیم اشغالگر قدس را وارد مرحله جدیدی كرد.
   
به گزارش ایرنا از اداره كل ارتباطات مجلس شورای اسلامی، \'احمد جبرئیل\' دبیركل جبهه خلق برای آزادی فلسطین و هیات همراه بعدازظهر امروز -چهارشنبه - با علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو كرد.

لاریجانی در این دیدارهمچنین افزود: آرمان آزادی سرزمین فلسطین بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در كانون سیاست‌های راهبردی جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت و همچنان از اولویت اصلی در سیاست‌های خارجی ایران است.

وی به تحولات منطقه نیز اشاره كرد و گفت: انقلاب‌های مردمی در منطقه چشم انداز وسیعی را در مبارزه با رژیم صهیونیستی گشود و این رژیم را به شدت در انزوا قرار داده است.

رییس مجلس به تلاش دشمنان امت اسلامی برای ضربه زدن به محور مقاومت در منطقه از طریق ایجاد ناامنی و آشوب در سوریه اشاره كرد و گفت: طرح گسترده‌ای از سوی قدرت‌های جهانی در منطقه در حال اجرا است كه هدف آنها ضربه زدن به كشورهای مستقل از میان بردن هرگونه مقاومت علیه رژیم صهیونیستی است.

**مردم فلسطین به انقلاب اسلامی و امام راحل افتخار می‌كنند

احمد جبرئیل نیز در این دیدار اظهار داشت: بدون شك انتخاب این‌گونه رهبران شایسته و برجسته در شرایط كنونی منطقه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

دبیركل جبهه خلق برای آزادی فلسطین افزود: مردم فلسطین به انقلاب شكوهمند اسلامی ایران و رهبر بزرگ آن امام خمینی(ره) افتخار می‌كنند.

وی خاطرنشان كرد تنها ملت و نظام ایران در شرایط بسیار دشوار و سخت در كنار ملت فلسطین ایستاد و از آرمان آنها به صورت جدی و موثر حمایت كرد.

جبرئیل در بخش دیگری از سخنان خود هدف قدرت‌های جهانی از دخالت كشورهای منطقه از جمله سوریه و همچنین انقلاب‌های منطقه را تجزیه كشورهای مهم این منطقه و دامن‌زدن به اختلافات و درگیری فرقه‌ای در منطقه دانست و تصریح كرد ایستادن در كنار دولت و ملت سوریه در شرایط كنونی در واقع مقابله با این توطئه بزرگ صهیونیستی در منطقه است.

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  ایران همیشه پشتیبان فلسطین بوده است/ دشمنان تلاش دارند حماس را گروهی بی‌تأثیر جلوه دهند

  سالانه حداکثر ۲۰ هزار نفر از معافیت های مرتبط با ایثارگران بهره مند می شوند/ تشریح شرایط معافیت

  اظهارات اخیر آمریکایی‌ها برای مشروعیت سازمان ملل نگران‌کننده است/عدم پایبندی آمریکا به توافق‌های بین‌اللملی در شورای امنیت بررسی شود

  راهبرد آمریکا بازی با تروریسم است و نه مبارزه با آن/باید نسبت به حضور آمریکا و ناتو در منطقه خود حساس باشیم

  دکتر لاریجانی:تحریم آمریکا علیه روسیه و ایران خلاف قواعد بین‌المللی است/ماتونیکو:در پایبندی ایران به برجام نباید هیچ شبهه‌ای داشته باشیم

  تاکید بر نتایج مثبت همکاری ایران و روسیه در مبارزه با تروریسم/ نقض مکرر توافق هسته ای از سوی آمریکا

  اظهارات ترامپ به اعتبار آمریکایی ها لطمه می زند/موضوعات را با دقت رصد و مطابق منافع ملت تصمیم می گیریم

  تک روی آمریکا در برجام به ضررشان تمام می شود/ مواضع آمریکا در صحنه بین‌الملل جدی گرفته نمی‌شود

  تشریح دلایل سفر به روسیه/برنامه ریزی برای حضور دردو کنفرانس مسائل امنیتی و بین‌المجالس جهانی

  بازارچه‌های مرزی برای تبادلات تجاری و اقتصادی ایجاد شود

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی