کد خبر : 4429
زمان انتشار :
facebook twitter google+ cloob Yahoo print

لاریجانی در دیدار دبیركل جبهه خلق برای آزادی فلسطین:

ایرنا/ امام راحل مبارزه با رژیم اشغالگر قدس را وارد مرحله جدیدی كرد

ایرنا/ امام راحل مبارزه با رژیم اشغالگر قدس را وارد مرحله جدیدی كرد

تهران - رییس مجلس شورای اسلامی دردیدار دبیركل جبهه خلق برای آزادی فلسطین، برحمایت كامل ملت و دولت جمهوری اسلامی ایران ازملت مظلوم فلسطین در هرشرایطی تاكید كرد و گفت: امام راحل مساله فلسطین را به مهمترین موضوع جهان اسلام تبدیل و مبارزه با رژیم اشغالگر قدس را وارد مرحله جدیدی كرد.
   
به گزارش ایرنا از اداره كل ارتباطات مجلس شورای اسلامی، \'احمد جبرئیل\' دبیركل جبهه خلق برای آزادی فلسطین و هیات همراه بعدازظهر امروز -چهارشنبه - با علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو كرد.

لاریجانی در این دیدارهمچنین افزود: آرمان آزادی سرزمین فلسطین بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در كانون سیاست‌های راهبردی جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت و همچنان از اولویت اصلی در سیاست‌های خارجی ایران است.

وی به تحولات منطقه نیز اشاره كرد و گفت: انقلاب‌های مردمی در منطقه چشم انداز وسیعی را در مبارزه با رژیم صهیونیستی گشود و این رژیم را به شدت در انزوا قرار داده است.

رییس مجلس به تلاش دشمنان امت اسلامی برای ضربه زدن به محور مقاومت در منطقه از طریق ایجاد ناامنی و آشوب در سوریه اشاره كرد و گفت: طرح گسترده‌ای از سوی قدرت‌های جهانی در منطقه در حال اجرا است كه هدف آنها ضربه زدن به كشورهای مستقل از میان بردن هرگونه مقاومت علیه رژیم صهیونیستی است.

**مردم فلسطین به انقلاب اسلامی و امام راحل افتخار می‌كنند

احمد جبرئیل نیز در این دیدار اظهار داشت: بدون شك انتخاب این‌گونه رهبران شایسته و برجسته در شرایط كنونی منطقه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

دبیركل جبهه خلق برای آزادی فلسطین افزود: مردم فلسطین به انقلاب شكوهمند اسلامی ایران و رهبر بزرگ آن امام خمینی(ره) افتخار می‌كنند.

وی خاطرنشان كرد تنها ملت و نظام ایران در شرایط بسیار دشوار و سخت در كنار ملت فلسطین ایستاد و از آرمان آنها به صورت جدی و موثر حمایت كرد.

جبرئیل در بخش دیگری از سخنان خود هدف قدرت‌های جهانی از دخالت كشورهای منطقه از جمله سوریه و همچنین انقلاب‌های منطقه را تجزیه كشورهای مهم این منطقه و دامن‌زدن به اختلافات و درگیری فرقه‌ای در منطقه دانست و تصریح كرد ایستادن در كنار دولت و ملت سوریه در شرایط كنونی در واقع مقابله با این توطئه بزرگ صهیونیستی در منطقه است.

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  تاکید بر تصویب موافقتنامه اجتناب از اخذ مالیات مضاعف

  همدلی و اتحاد میان کشورهای منطقه ریشه تروریست را خشک می کند

  تعاملات بانکی کلید فعال شدن مراودات تجاری ایران و بلاروس/ همکاری های دو کشور در مجامع بین المللی مثبت است

  جهان امروز نیازمند عقلانیت عمومی است / بحران‌های تروریستی تنها با همگرایی همه کشورها حل می شود

  ایران علاقه مند به تسریع در پیشبرد همکاری های اقتصادی با کره جنوبی است

  ایران علاقه مند به گسترش همکاری های اقتصادی با کشورهای اسلامی است

  سیاست ایران گسترش روابط با کشورهای آفریقایی است/لزوم ارتقاء همکاری های دو کشور در حوزه دارویی و درمانی

  زنگبار از تجارب ایران در حوزه فنی و حرفه ای و آموزش عالی بهره بگیرد

  امنیت پایدار ایران زمینه ساز توسعه روابط با ماداگاسکار است/آمادگی جمهوری اسلامی برای گسترش همکاری های اقتصادی

  انتقاد از خبر کذب معامله وزرا با مجلس برای حضور در کابینه/ مزاح دکتر لاریجانی با طبابت قاضی زاده هاشمی برای سیاسیون

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی