کد خبر : 4429
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

لاریجانی در دیدار دبیركل جبهه خلق برای آزادی فلسطین:

ایرنا/ امام راحل مبارزه با رژیم اشغالگر قدس را وارد مرحله جدیدی كرد

ایرنا/ امام راحل مبارزه با رژیم اشغالگر قدس را وارد مرحله جدیدی كرد

تهران - رییس مجلس شورای اسلامی دردیدار دبیركل جبهه خلق برای آزادی فلسطین، برحمایت كامل ملت و دولت جمهوری اسلامی ایران ازملت مظلوم فلسطین در هرشرایطی تاكید كرد و گفت: امام راحل مساله فلسطین را به مهمترین موضوع جهان اسلام تبدیل و مبارزه با رژیم اشغالگر قدس را وارد مرحله جدیدی كرد.
   
به گزارش ایرنا از اداره كل ارتباطات مجلس شورای اسلامی، \'احمد جبرئیل\' دبیركل جبهه خلق برای آزادی فلسطین و هیات همراه بعدازظهر امروز -چهارشنبه - با علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو كرد.

لاریجانی در این دیدارهمچنین افزود: آرمان آزادی سرزمین فلسطین بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در كانون سیاست‌های راهبردی جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت و همچنان از اولویت اصلی در سیاست‌های خارجی ایران است.

وی به تحولات منطقه نیز اشاره كرد و گفت: انقلاب‌های مردمی در منطقه چشم انداز وسیعی را در مبارزه با رژیم صهیونیستی گشود و این رژیم را به شدت در انزوا قرار داده است.

رییس مجلس به تلاش دشمنان امت اسلامی برای ضربه زدن به محور مقاومت در منطقه از طریق ایجاد ناامنی و آشوب در سوریه اشاره كرد و گفت: طرح گسترده‌ای از سوی قدرت‌های جهانی در منطقه در حال اجرا است كه هدف آنها ضربه زدن به كشورهای مستقل از میان بردن هرگونه مقاومت علیه رژیم صهیونیستی است.

**مردم فلسطین به انقلاب اسلامی و امام راحل افتخار می‌كنند

احمد جبرئیل نیز در این دیدار اظهار داشت: بدون شك انتخاب این‌گونه رهبران شایسته و برجسته در شرایط كنونی منطقه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

دبیركل جبهه خلق برای آزادی فلسطین افزود: مردم فلسطین به انقلاب شكوهمند اسلامی ایران و رهبر بزرگ آن امام خمینی(ره) افتخار می‌كنند.

وی خاطرنشان كرد تنها ملت و نظام ایران در شرایط بسیار دشوار و سخت در كنار ملت فلسطین ایستاد و از آرمان آنها به صورت جدی و موثر حمایت كرد.

جبرئیل در بخش دیگری از سخنان خود هدف قدرت‌های جهانی از دخالت كشورهای منطقه از جمله سوریه و همچنین انقلاب‌های منطقه را تجزیه كشورهای مهم این منطقه و دامن‌زدن به اختلافات و درگیری فرقه‌ای در منطقه دانست و تصریح كرد ایستادن در كنار دولت و ملت سوریه در شرایط كنونی در واقع مقابله با این توطئه بزرگ صهیونیستی در منطقه است.

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  ایران و آذربایجان همیشه دوست یکدیگر خواهند ماند/خزر بستر صلح و آرامش و همکاری ها خواهد شد

  منابع مالی جهت تکمیل پروژه های آبرسانی تحت فشار تأمین شود/ ضرورت هماهنگی وزارتخانه‌های نیرو و کشاورزی برای حل معضل دریاچه ارومیه

  افزایش ایمنی خودروها پیش شرط مجلس برای حمایت از صنعت خودروسازی/تولید و صادرات رونق نیابد،اشتغالزایی افزایش نمی‌یابد

  بازدید دکتر لاریجانی از گروه صنعتی ایران‌خودرو / افتتاح خط تولید دنا پلاس توربو و پژو ۲۰۷i صندوقدار

  بخش خصوصی ناجی دولت حجیم شود/ تشریح راهکارهای توسعه اقتصادی روستا در گیلان

  استان گیلان به سمت صنعتی شدن حرکت کند/ توجه ویژه مجلس به پروژه احداث راه آهن و اصلاح وضعیت تالاب‌های گیلان

  طرح‌های عمرانی نیمه‌تمام به ارزش ۵۰۰هزارمیلیاردتومان نیاز به ورود بخش خصوصی دارد

  ریشه تروریسم در منطقه به خاطر وجود روحیه اشغال است/ میرزا کوچک خان مانع دخالت خارجی شد

  پرده دری برخی کشورهای منطقه در همکاری با رژیم صهیونیستی به جهان اسلام خسارت زد/ مشوق های پایدار برای صادرات در جریان بررسی بودجه تعیین می کنیم

  پایبندی طرفین برجام برای آینده امنیت جهانی و منطقه مفید است

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی