کد خبر : 4428
زمان انتشار :
facebook twitter google+ cloob Yahoo print

لاریجانی دردیداربا رییس دیوان محاسبات هند:

ایرنا/ مجلس از هرگونه اقدامی برای تقویت و تعمیق روابط با هند حمایت می كند

ایرنا/ مجلس از هرگونه اقدامی برای تقویت و تعمیق روابط با هند حمایت می كند

تهران - لاریجانی دردیداربارییس دیوان محاسبات هند،گسترش روابط دو كشور رادرراستای سیاست نگاه جمهوری اسلامی ایران به شرق ارزیابی كردوگفت:مجلس شورای اسلامی از هرگونه اقدامی برای تقویت و تعمیق روابط فی مایبن در چارچوب منافع مشترك بویژه تقویت همكاریهای منطقه ای در عرصه های مختلف حمایت می كند .
 
به گزارش ایرنا به نقل از اداره اخبار و زسانه های گروهی مجلس شورای اسلامی ،\'دینودرای\' رییس دیوان محاسبات هند ظهر امروز با \'علی لاریجانی \' رییس مجلس شورای اسلامی دیدار كرد .

وی با اشاره به سابقه دیرینه روابط تاریخی و فرهنگی میان دو ملت ایران و هند گفت : پیشینه طولانی مراودات فرهنگی و دوستانه دو ملت بر استحكام و غنای همكاریهای كنونی دو كشور افزوده است .

رییس مجلس شورای اسلامی در ادامه بر اهمیت توسعه و گسترش روابط سیاسی ،اقتصادی و فرهنگی دوكشور تاكید كرد.

لاریجانی با اشاره به تحولات كنونی منطقه و تلاش قدرتهای جهانی برای انحراف در مسیر انقلابهای مردمی در منطقه خاطر نشان كرد : قدرتهای جهانی بازور می خواهند شرایط كشورها را به نفع خود تغییر دهند كه این اقدام آنها بازی با آتش است .

در ادامه این دیدار \'وینو درای \' رییس دیوان محاسبات كشور هند با اظهار خشنودی از سفر به كشورمان ،ایران را كشوری مهم در منطقه دانست و گفت : هند از زمان \'جواهر لعل نهرو \' تا كنون بر تقویت و گسترش روابط با ایران تاكید داشته و ارزش خاصی به روباط دوستانه دوكشور قائل است .

وی در ادامه با اشاره به تحریم های صورت گرفته علیه جمهوری اسلامی ایران افزود : استمرار و تقویت روابط دو جانبه با جمهوری اسلامی ایران درعرصه های سیاسی ،اقتصادی و تجاری از اولویت های سیاست خارجی هند است .

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  وزارت نیرو طرح درازمدتی برای صیانت از آب تهیه کند/ مبالغ تخصیص یافته برای رساندن آب شرب به روستاها نباید در جای دیگری هزینه شود

  سطح کنترل های مرزی ارتقا یافته است/ تاکید بر رصد مرزها برای جلوگیری از نفوذ دشمنان و عناصر ضدانقلاب

  آمریکایی‌ها در حال تخریب تار و پود برجام هستند/ مناطق آزاد اقتصادی دچار سقط جنین شده است

  تشریح نگاه ویژه اسلام به مسیحیت/ باید با اتحاد و تلاش تروریست ها را از منطقه خارج کرد

  ایجاد اشتغال از اولویت های برنامه ششم توسعه است/تاکید بر رفع مشکلات دریاچه ارومیه

  انتقاد از سکوت مدعیان حقوق بشر در برابر نسل‌کشی مسلمانان میانمار/لزوم ورود هیأت حقیقت یاب سازمان ملل برای بررسی اوضاع

  احترام جهانیان به منش سیاسی ایران با پذیرش دعوت جمهوری اسلامی برای حضور در مراسم تحلیف/ وزرا خود را وقف کشور کنند/ مجلس مطالبه گر و ناظر جدی است

  تاکید بر تصویب موافقتنامه اجتناب از اخذ مالیات مضاعف

  همدلی و اتحاد میان کشورهای منطقه ریشه تروریست را خشک می کند

  تعاملات بانکی کلید فعال شدن مراودات تجاری ایران و بلاروس/ همکاری های دو کشور در مجامع بین المللی مثبت است

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی