کد خبر : 4412
زمان انتشار :
facebook twitter google+ cloob Yahoo print

ایرنا/ رئیس مجلس به تماشای تمرین كشتی گیران می رود

ایرنا/ رئیس مجلس به تماشای تمرین كشتی گیران می رود

تهران - رییس مجلس شورای اسلامی در روز های آینده به اردوی تیم ملی كشتی می رود تا از نزدیك در جریان تمرین های كشتی گیران اعزامی به المپیك قرار گیرد.

به گزارش ایرنا روزسه شنبه به نقل از فدراسیون كشتی، علی لاریجانی با اعلام این خبر در دیدار با سرپرست فدراسیون كشتی و اعلام حمایت از ورزش اول كشور اظهارداشت در روزهای آینده بازدیدی از اردوی تیم‌های ملی كشتی خواهد داشت تا از نزدیك درجریان آماده‌سازی نمایندگان ورزش ایران در المپیك قرار گیرد.

وی در دیدار \' حجت‌اله خطیب \' تاكید كرد كه قصد دارد تمرین های كشتی گیران ایران پیش از اعزام به المپیك لندن را ببیند.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از روابط عمومی فدراسیون كشتی، در این دیدار صمیمانه كه در محل مجلس شورای اسلامی برگزار شد، رئیس مجلس ضمن تبریك دوباره قهرمانی تیم‌های ملی كشتی آزاد و فرنگی در جام‌های جهانی آذربایجان و روسیه، عملكرد كشتی‌گیران در این رقابت‌ها را بسیار خوب دانست و از تلاش مسئولان فدراسیون، كادرفنی و كشتی‌گیران تقدیر و تشكر كرد.

در ادامه این دیدار حجت‌اله خطیب سرپرست فدراسیون نیز گزارش كاملی از عملكرد فدراسیون كشتی در طول مدت حضورش در فدراسیون ارایه داد.

خطیب در ادامه با اشاره به قهرمانی تیم‌های ملی كشتی آزاد و فرنگی در رده‌های مختلف سنی در رقابت‌های آسیایی و جام جهانی، حمایت ویژه رئیس و نمایندگان مجلس را از ورزش اول كشور خواستار شد.

سرپرست فدراسیون كشتی همچنین گزارشی از وضعیت آماده‌سازی و پشتیبانی تیم‌های ملی برای حضور در المپیك 2012 لندن را نیز به رئیس مجلس ارائه داد.

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  ادعای کمک ایران به گروه‌های تروریستی مضحک است/ ترامپ صدها میلیارد از امکانات کشورهای منطقه را چپاول کرد

  وزارت نیرو طرح درازمدتی برای صیانت از آب تهیه کند/ مبالغ تخصیص یافته برای رساندن آب شرب به روستاها نباید در جای دیگری هزینه شود

  سطح کنترل های مرزی ارتقا یافته است/ تاکید بر رصد مرزها برای جلوگیری از نفوذ دشمنان و عناصر ضدانقلاب

  آمریکایی‌ها در حال تخریب تار و پود برجام هستند/ مناطق آزاد اقتصادی دچار سقط جنین شده است

  تشریح نگاه ویژه اسلام به مسیحیت/ باید با اتحاد و تلاش تروریست ها را از منطقه خارج کرد

  ایجاد اشتغال از اولویت های برنامه ششم توسعه است/تاکید بر رفع مشکلات دریاچه ارومیه

  انتقاد از سکوت مدعیان حقوق بشر در برابر نسل‌کشی مسلمانان میانمار/لزوم ورود هیأت حقیقت یاب سازمان ملل برای بررسی اوضاع

  احترام جهانیان به منش سیاسی ایران با پذیرش دعوت جمهوری اسلامی برای حضور در مراسم تحلیف/ وزرا خود را وقف کشور کنند/ مجلس مطالبه گر و ناظر جدی است

  تاکید بر تصویب موافقتنامه اجتناب از اخذ مالیات مضاعف

  همدلی و اتحاد میان کشورهای منطقه ریشه تروریست را خشک می کند

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی