کد خبر : 4399
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

اعتدال/ لاریجانی در تیم‌ ملی کشتی

اعتدال/ لاریجانی در تیم‌ ملی کشتی

 
اعتدال: رییس مجلس ضمن اعلام حمایت از ورزش اول کشور، اعلام کرد در روزهای آینده بازدیدی از اردوی تیم‌های ملی کشتی خواهد داشت.

به گزارش خانه ملت، به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، حجت‌الله خطیب سرپرست فدراسیون کشتی با علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار که در محل مجلس شورای اسلامی برگزار شد، رئیس مجلس ضمن تبریک دوباره قهرمانی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی در جام‌های جهانی آذربایجان و روسیه، عملکرد کشتی‌گیران در این رقابت‌ها را بسیار خوب دانست و از تلاش مسئولان فدراسیون، کادرفنی و کشتی‌گیران تقدیر و تشکر کرد.

همچنین حجت‌الله خطیب سرپرست فدراسیون نیز گزارش کاملی از عملکرد فدراسیون کشتی در طول مدت حضورش در فدراسیون ارائه داد.

خطیب در ادامه با اشاره به قهرمانی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی در رده‌های مختلف سنی در رقابت‌های آسیایی و جام جهانی، حمایت ویژه رئیس و نمایندگان مجلس را از ورزش اول کشور خواستار شد.

خطیب همچنین گزارشی از وضعیت آماده‌سازی و پشتیبانی تیم‌های ملی برای حضور در المپیک ۲۰۱۲ لندن را نیز به رئیس مجلس ارائه کرد.

در ادامه این دیدار، لاریجانی نیز ضمن اعلام حمایت از ورزش اول کشور، برای تیم‌های ملی کشتی در المپیک لندن آرزوی موفقیت کرد.

همچنین رییس مجلس شورای اسلامی اعلام کرد در روزهای آینده بازدیدی از اردوی تیم‌های ملی کشتی خواهد داشت تا از نزدیک در جریان آماده‌سازی افتخارآفرینان ورزش ایران در المپیک باشد.
ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی