کد خبر : 4394
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

ایسنا/ ديدار جمعي از خانواده‌هاي شهداي مصر با رئيس مجلس شوراي اسلامي

ایسنا/ ديدار جمعي از خانواده‌هاي شهداي مصر با رئيس مجلس شوراي اسلامي

رئيس مجلس شوراي اسلامي بعد از ظهر امروز در ديدار جمعي از خانواده شهداي مصر، انقلاب مردم مصر را يك هديه بزرگ الهي براي جهان اسلام خواند و افزود: "انقلاب بزرگ مردم مصر يك سيلي محكم بر رژيم صهيونيستي است كه اين رژيم غيرانساني را به انزوا فرو برد".

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، علي لاريجاني همچنين با اشاره به پيوندها و اشتراكات عميق دو ملت ايران و مصر گفت: دو ملت ايران و مصر از تاريخي طولاني و فرهنگي غني و فرهيخته برخوردارند.

رئيس مجلس شوراي اسلامي در ادامه با اشاره به نقش مهم خانواده شهداي مصر در جلوگيري از ايجاد انحراف در مسير انقلاب اين كشور افزود: "بي‌ترديد خون شهداي مردم مصر اين انقلاب را از توطئه‌ها مصون نگاه خواهد داشت."

وي در بخش ديگري از سخنان خود با بيان ايستادگي و مقاومت ملت ايران در مقابل فشارهاي قدرت‌هاي استكباري يادآور شد: ملت ايران با ايستادگي و مقاومت در مقابل فشارهاي قدرت‌هاي جهاني تاكنون توانسته دستاوردهاي بزرگي در عرصه‌هاي مختلف فن آوري، علمي، اقتصادي و سياسي بدست آورد.

لاريجاني همچنين بر حمايت كامل مجلس شوراي اسلامي از توسعه و تقويت روابط برادرانه ميان دو كشور در تمام عرصه ها بويژه سياسي، فرهنگي و اقتصادي تأكيد كرد.

در اين ديدار همچنين چند تن از اعضاي خانواده شهداي مصر به نمايندگي از خانواده‌هاي شهداي اين كشور تأكيد كردند: انقلاب مصر حركتي براي از ميان بردن ديكتاتوري و فساد در اين كشور بود و ملت مصر تا دست‌يابي به اهداف نهايي اين انقلاب از پاي نخواهد ايستاد.

خانواده شهداي مصر همچنين با قدرداني از حمايت مردم ايران از انقلاب مردم مصر ابراز اميدواري كردند بزودي شاهد همكاري‌هاي برادرانه ميان دو كشور در راستاي اعتلاي امت اسلامي باشيم.

انتهاي پيام

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  تضعیف ریشه‌های انقلاب خیانت است

  تبریک آغاز دهه فجر/ تسلیت درگذشت والده محمود بهمنى

  محبی نیا: لزوم جلوگیری از نفوذ نگاه ارباب رعیتی به داخل مجلس/ دکتر لاریجانی: روند رسیدگی به لایحه بودجه بدون ایراد قانونی است

  توضیحات دکتر لاریجانی درباره نحوه رسیدگی به لایحه بودجه 97

  اشکال آیین‌نامه‌ای به روند بررسی کلیات لایحه بودجه 97 وجود ندارد

  ایران به کشوری مستقل، آزاد و تاثیرگذار تبدیل شده است/دشمنان غرش می کنند اما جرأت تعدی ندارند/فساد موجود سیستماتیک نیست 

  سفر رئیس مجلس به اسلام‌آباد؛ از واکاوی مبارزه با تروریسم تا اعلام آمادگی تهران برای برگزاری دومین نشست

  تشریح دو مدل مبارزه با تروریسم در منطقه/ از تجربه مثلث ایران و ترکیه و روسیه در سوریه تا خروجی برنامه ناتو در افغانستان

  کشورهای منطقه به دنبال روش های نوین برای مبارزه با تروریسم هستند

  امکان برداشت دو میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای مدیریت پسماند وجود ندارد

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی