کد خبر : 4394
زمان انتشار :
facebook twitter google+ cloob Yahoo print

ایسنا/ ديدار جمعي از خانواده‌هاي شهداي مصر با رئيس مجلس شوراي اسلامي

ایسنا/ ديدار جمعي از خانواده‌هاي شهداي مصر با رئيس مجلس شوراي اسلامي

رئيس مجلس شوراي اسلامي بعد از ظهر امروز در ديدار جمعي از خانواده شهداي مصر، انقلاب مردم مصر را يك هديه بزرگ الهي براي جهان اسلام خواند و افزود: "انقلاب بزرگ مردم مصر يك سيلي محكم بر رژيم صهيونيستي است كه اين رژيم غيرانساني را به انزوا فرو برد".

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، علي لاريجاني همچنين با اشاره به پيوندها و اشتراكات عميق دو ملت ايران و مصر گفت: دو ملت ايران و مصر از تاريخي طولاني و فرهنگي غني و فرهيخته برخوردارند.

رئيس مجلس شوراي اسلامي در ادامه با اشاره به نقش مهم خانواده شهداي مصر در جلوگيري از ايجاد انحراف در مسير انقلاب اين كشور افزود: "بي‌ترديد خون شهداي مردم مصر اين انقلاب را از توطئه‌ها مصون نگاه خواهد داشت."

وي در بخش ديگري از سخنان خود با بيان ايستادگي و مقاومت ملت ايران در مقابل فشارهاي قدرت‌هاي استكباري يادآور شد: ملت ايران با ايستادگي و مقاومت در مقابل فشارهاي قدرت‌هاي جهاني تاكنون توانسته دستاوردهاي بزرگي در عرصه‌هاي مختلف فن آوري، علمي، اقتصادي و سياسي بدست آورد.

لاريجاني همچنين بر حمايت كامل مجلس شوراي اسلامي از توسعه و تقويت روابط برادرانه ميان دو كشور در تمام عرصه ها بويژه سياسي، فرهنگي و اقتصادي تأكيد كرد.

در اين ديدار همچنين چند تن از اعضاي خانواده شهداي مصر به نمايندگي از خانواده‌هاي شهداي اين كشور تأكيد كردند: انقلاب مصر حركتي براي از ميان بردن ديكتاتوري و فساد در اين كشور بود و ملت مصر تا دست‌يابي به اهداف نهايي اين انقلاب از پاي نخواهد ايستاد.

خانواده شهداي مصر همچنين با قدرداني از حمايت مردم ايران از انقلاب مردم مصر ابراز اميدواري كردند بزودي شاهد همكاري‌هاي برادرانه ميان دو كشور در راستاي اعتلاي امت اسلامي باشيم.

انتهاي پيام

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  ایران همیشه پشتیبان فلسطین بوده است/ دشمنان تلاش دارند حماس را گروهی بی‌تأثیر جلوه دهند

  سالانه حداکثر ۲۰ هزار نفر از معافیت های مرتبط با ایثارگران بهره مند می شوند/ تشریح شرایط معافیت

  اظهارات اخیر آمریکایی‌ها برای مشروعیت سازمان ملل نگران‌کننده است/عدم پایبندی آمریکا به توافق‌های بین‌اللملی در شورای امنیت بررسی شود

  راهبرد آمریکا بازی با تروریسم است و نه مبارزه با آن/باید نسبت به حضور آمریکا و ناتو در منطقه خود حساس باشیم

  دکتر لاریجانی:تحریم آمریکا علیه روسیه و ایران خلاف قواعد بین‌المللی است/ماتونیکو:در پایبندی ایران به برجام نباید هیچ شبهه‌ای داشته باشیم

  تاکید بر نتایج مثبت همکاری ایران و روسیه در مبارزه با تروریسم/ نقض مکرر توافق هسته ای از سوی آمریکا

  اظهارات ترامپ به اعتبار آمریکایی ها لطمه می زند/موضوعات را با دقت رصد و مطابق منافع ملت تصمیم می گیریم

  تک روی آمریکا در برجام به ضررشان تمام می شود/ مواضع آمریکا در صحنه بین‌الملل جدی گرفته نمی‌شود

  تشریح دلایل سفر به روسیه/برنامه ریزی برای حضور دردو کنفرانس مسائل امنیتی و بین‌المجالس جهانی

  بازارچه‌های مرزی برای تبادلات تجاری و اقتصادی ایجاد شود

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی