کد خبر : 4317
زمان انتشار :
facebook twitter google+ cloob Yahoo print

باشگاه خبرنگاران/ دولت با کنترل وضعيت بازار به گراني و نابساماني اقتصادي خاتمه دهد

باشگاه خبرنگاران/ دولت با کنترل وضعيت بازار به گراني و نابساماني اقتصادي خاتمه دهد

ریاست مجلس شورای اسلامی گفت: دولت با کنترل وضعيت بازار به مسئله گراني و نابساماني اقتصادي خاتمه دهد.
به گزارش خبرنگار پارلماني باشگاه خبرنگاران، علي لاريجاني درنطق پيش از دستور يازدهمين جلسه مجلس نهم در گراميداشت هفتم تيرماه سالروز شهادت آيت الله بهشتي و جمعي از نمايندگان اظهار داشت: آيت الله بهشتي به صورت مظلومانه به شهادت رسيد ولي راه و رسم ايشان همواره ادامه خواهد داشت.
رئيس مجلس نهم در ادامه به بحث ساماندهي وضعيت اقتصادي کشور توسط دولت را اولويت اصلي کشور قلمداد کرد و گفت: بايد دولت با کنترل وضعيت بازار به مسئله گراني و نابساماني اقتصادي خاتمه دهد.
وي خطاب به کميسيون هاي برنامه و بودجه و محاسبات، اقتصاد، صنايع و معادن و ساير کميسيون هاي ذي ربط خاطرنشان کرد: بايد با عزم جدي و اقدامات لازم درجهت کنترل بازار و کاهش قيمت ها در نظارت در عملکرد دولت براين زمينه گام بردارد.
وي همچنين به نقش وزارت خانه هاي صنعت،معدن و تجارت و کشاورزي در کنترل وضعيت بازار اشاره کرد و گفت: بايد وزارت صنعت، معدن و تجارت براساس برنامه ريزي دقيق و راهکاري مدون تلاش مضاعفي درخصوص حل معضل گراني انجام دهد.
رئيس مجلس خاطرنشان کرد: به دولت توصيه مي کنيم تلاش مجدانه اي در خصوص گراني هاي اخير انجام دهد.
منتخب مردم قم درمجلس شوراي اسلامي همچنين به تشکيل کميته اي تحت عنوان کميته پيگيري منويات مقام معظم رهبري درهيئت رئيسه اشاره کرد و گفت اين کميته در راستاي پيگيري فرمايشات مقام معظم رهبري از تدوين استراتژي و اولويت هاي مجلس تشکيل شده و به ادامه فعاليت هاي خود خواهد پرداخت.
وي در بخش ديگري از سخنان خود به مسئله مسکن و دفاتر نمايندگان اشاره کرد و گفت: قطعا هيچ کدام از نمايندگان توقعي جز يک زندگي متوسط نداشته و ندارند ولي برخي از جو سازي هاي ناحق درمورد نمايندگان در بدو شروع کار مجلس نهم آغاز کردند که تهمتي بيش نبوده و صحت ندارد.
وي همچنين با اشاره به حقوق نمايندگان گفت: حقوق نمايندگان براساس قانون خدمات کشوري و بلکه کمتر از آن بوده و هيچ گونه شائبه اي دراين خصوص وجود ندارد./ب

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  ادعای کمک ایران به گروه‌های تروریستی مضحک است/ ترامپ صدها میلیارد از امکانات کشورهای منطقه را چپاول کرد

  وزارت نیرو طرح درازمدتی برای صیانت از آب تهیه کند/ مبالغ تخصیص یافته برای رساندن آب شرب به روستاها نباید در جای دیگری هزینه شود

  سطح کنترل های مرزی ارتقا یافته است/ تاکید بر رصد مرزها برای جلوگیری از نفوذ دشمنان و عناصر ضدانقلاب

  آمریکایی‌ها در حال تخریب تار و پود برجام هستند/ مناطق آزاد اقتصادی دچار سقط جنین شده است

  تشریح نگاه ویژه اسلام به مسیحیت/ باید با اتحاد و تلاش تروریست ها را از منطقه خارج کرد

  ایجاد اشتغال از اولویت های برنامه ششم توسعه است/تاکید بر رفع مشکلات دریاچه ارومیه

  انتقاد از سکوت مدعیان حقوق بشر در برابر نسل‌کشی مسلمانان میانمار/لزوم ورود هیأت حقیقت یاب سازمان ملل برای بررسی اوضاع

  احترام جهانیان به منش سیاسی ایران با پذیرش دعوت جمهوری اسلامی برای حضور در مراسم تحلیف/ وزرا خود را وقف کشور کنند/ مجلس مطالبه گر و ناظر جدی است

  تاکید بر تصویب موافقتنامه اجتناب از اخذ مالیات مضاعف

  همدلی و اتحاد میان کشورهای منطقه ریشه تروریست را خشک می کند

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی