کد خبر : 4301
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

مهر/ شیطنتهای استکبار جهانی در قیمت کالاها در کشور تلاطم ایجاد کرد

مهر/ شیطنتهای استکبار جهانی در قیمت کالاها در کشور تلاطم ایجاد کرد

زنجان - خبرگزاری مهر: رئیس مجلس شورای اسلامی از همکاری مجلس و دولت برای کنترل وضعیت بازار در کشور خبر داد و تاکید کرد: شیطنتهای استکبار جهانی در قیمت کالاها در کشور تلاطم ایجاد کرده است.
به گزارش خبرنگار مهر، علی لاریجانی شامگاه چهارشنبه در حاشیه ورود به زنجان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مجلس با تمام توان در تلاش برای ساماندهی وضعیت قیمت ها در کشور است افزود: در حال حاضر بسته پیشنهادی در زمینه جلوگیری از افزایش قیمت ها به ویژه نرخ کالاهای اساسی در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار دارد. 
 
وی حمایت از بخش کشاورزی و صنعت را از تاکیدات ویژه مجلس در بسته پیشنهادی خود عنوان کرد و افزود: در صورتی که دولت به درستی به مفاد قوانین تصویب شده اقدام کند مجلس نیز در حمایت از سرمایه گذاری و اجرای قوانین مناسب برای کاهش قیمت ها همکاری لازم را خواهد داشت.
 
لاریجانی با اشاره به افزایش میزان یارانه های نقدی پرداختی گفت: باید با برنامه ریزی مناسب از تداوم روند افزایش قیمت ها جلوگیری کرد.
 
رئیس مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه کنترل قیمت ها در بازار و ساماندهی به وضعیت بازار نیازمند تلاش مضاف دولت و مجلس است افزود: مجلس در زمینه کنترل قیمت ها تلاش ویژه ای را در برنامه دارد.
 
لاریجانی در ادامه هدف از سفر به استان زنجان را افتتاح بنیاد شیخ سهروردی عنوان کرد و افزود: استان زنجان از دیرباز به عنوان مرکز عرفا، فلاسفه و دانشمندان بزرگ مطرح بوده است و زنجان نیاز به چنین مرکزی برای شناخت افکار و اندیشه های عرفانی شیخ شهاب الدین سهروردی داشت.
 

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  تضعیف ریشه‌های انقلاب خیانت است

  تبریک آغاز دهه فجر/ تسلیت درگذشت والده محمود بهمنى

  محبی نیا: لزوم جلوگیری از نفوذ نگاه ارباب رعیتی به داخل مجلس/ دکتر لاریجانی: روند رسیدگی به لایحه بودجه بدون ایراد قانونی است

  توضیحات دکتر لاریجانی درباره نحوه رسیدگی به لایحه بودجه 97

  اشکال آیین‌نامه‌ای به روند بررسی کلیات لایحه بودجه 97 وجود ندارد

  ایران به کشوری مستقل، آزاد و تاثیرگذار تبدیل شده است/دشمنان غرش می کنند اما جرأت تعدی ندارند/فساد موجود سیستماتیک نیست 

  سفر رئیس مجلس به اسلام‌آباد؛ از واکاوی مبارزه با تروریسم تا اعلام آمادگی تهران برای برگزاری دومین نشست

  تشریح دو مدل مبارزه با تروریسم در منطقه/ از تجربه مثلث ایران و ترکیه و روسیه در سوریه تا خروجی برنامه ناتو در افغانستان

  کشورهای منطقه به دنبال روش های نوین برای مبارزه با تروریسم هستند

  امکان برداشت دو میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای مدیریت پسماند وجود ندارد

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی