کد خبر : 4300
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

مهر/ مسئولان تحقق شعار محوری سال و رونق تولید داخلی را در عمل ثابت کنند

مهر/ مسئولان تحقق شعار محوری سال و رونق تولید داخلی را در عمل ثابت کنند

رشت - خبرگزاری مهر: رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان باید تلاش خود در جهت تحقق شعار محوری سال و رونق تولید داخلی را در عمل ثابت کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، علی لاریجانی شامگاه چهارشنبه در مراسم شهدای فاجعه هفتم تیر ماه سال 1360 در مصلی رشت با اشاره به اینکه دشمن با بزرگنمایی مشکلات اقتصادی برای مایوس کردن ملت ایران تلاش می کند، افزود: همت مضاعف مسئولان برای رفع مشکلاتی از قبیل تورم وگرانی پاسخ محکمی به دشمنان نظام است.

وی اظهارداشت: مسئولان نباید برای رفع مشکلات اقتصادی دنبال حاشیه و اختلاف با یکدیگر باشند بلکه باید با مدیریت صحیح و دقیق به معیشت مردم توجه جدی داشته باشند.

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر مهمترین مسئله برای پایداری جمهوری اسلامی ایران در مقابل دشمنان رفع مشکلات اقتصادی است.

وی در ادامه به توانمندیهای اقتصادی استان اشاره کرد و افزود: گیلان در تولید محصولاتی از قبیل برنج و چای دارای توانمندیهای زیادیست که با برنامه ریزی درست می توان از این فرصتها برای شکوفایی این منطقه بهره برد.

لاریجانی با اشاره به اینکه زیبنده استان توانمندی مثل گیلان نیست که آمار بیکاری در آن زیاد باشد، تاکید کرد: با رفع مشکلات صنایع و کشاورزی و همینطور افزایش سرمایه گذاری در این دو بخش مهم معضل بیکاری برطرف خواهد شد.

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی