کد خبر : 4299
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دکتر لاریجانی در فرودگاه زنجان مطرح کرد:

خانه ملت/ تلاش مضاعف مجلس و دولت برای برطرف کردن مشکلات اقتصادی

خانه ملت/ تلاش مضاعف مجلس و دولت برای برطرف کردن مشکلات اقتصادی

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصویب اعتبار برای بهبود روند تولید در کشور در بودجه سال ۹۱ گفت: مجلس شورای اسلامی با تصویب اعتبار برای بهبود روند تولید در کشور و نظارت جدی بر جریان اجرایی شدن این روند پیگیر رفع موانع موجود بر سر راه تولید در بخش های مختلف است.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری خانه ملت، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در بدو ورود به زنجان پس از استقبال استاندار و حجت الاسلام خاتمی نماینده ولی فقیه در این استان در جمع خبرنگاران گفت:استان زنجان به دلیل اینکه شخصیت بزرگی همچون شیخ اشراق را در زمره چهره های خود دارد باید به خود ببالد.
رئیس مجلس شورای اسلامی حضور در این استان را فرصتی برای مشکلات آن توصیف و تصریح کرد: افتخار حضور در مراسمی به نام شیخ اشراق فرصتی است تا با مسئولان این استان در خصوص مشکلات آن که مجلس می توان در خصوص آن اقدام مثبتی انجام دهد بحث و گفتگو کنیم.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در خصوص بحث گرانی های روزهای اخیر گفت: همانطور که امروز در مجلس شورای اسلامی نیز تأکید شد مسأله گرانی ها در روزهای اخیر مسأله پر اهمیتی است.
وی ادامه داد: فشارهای بین المللی با تمرکز بر این موضوع به دنبال این است که یأس عمومی را در کشوربه وجود آورد.
رئیس مجلس شورای اسلامی با تأکید بر ضرورت تلاش مضاعف برای برطرف شدن مشکلات اقتصادی افزود: مجلس و دولت باید با همکاری یکدیگر مشکلات موجود را رفع کنند.
لاریجانی تأکید کرد: مجلس در روزهای اخیر اقداماتی را در خصوص کنترل قیمت شیر، گوشت و نان در نظر گرفته و کمیسیون های مختلف را موظف به پیگیری این موضوع کرده است.
رئیس مجلس شورای اسلامی ظرفیت تولید کشور را بالا خواند و افزود: در بودجه سال ۹۱ بسته ای برای حمایت از افزایش و سازماندهی روند تولید در کشور در نظر گرفته شده است که امیدواریم به وسیله آن بتوانیم تولید بهتری در بخش کشاورزی و صنعت داشته باشیم.
وی ادامه داد: بدون شک دستیابی به این هدف نیازمند نظارت بر امر اجرای این موضوع است و اگر هم احتیاجی به این موضوع است که قانونی وضع شود مجلس پذیرای نظرات دولت در این خصوص است.
لاریجانی با اشاره به تصمیم مجلس مبنی بر تشکیل کمیسیون های ویژه با نمایندگان دولت برای رفع و ریشه یابی گرانی های اخیر گفت: کمیسیون های مجلس را موظف کرده ایم تا با همکاری نمایندگان دولت ریشه گرانی ها و راه حل رفع آنها را پیشنهاد کنند./
پایان پیام
 

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی