کد خبر : 4267
زمان انتشار :
facebook twitter google+ cloob Yahoo print

ایرنا/ لاریجانی: همه مسوولان با روحیه تعاون و همكاری به بهبود وضع كشور كمك كنند

ایرنا/ لاریجانی: همه مسوولان با روحیه تعاون و همكاری به بهبود وضع كشور كمك كنند

تهران- رییس مجلس شورای اسلامی گفت: همه مسوولان با روحیه تعاون، همكاری و به كارگیری استعدادها باید به دولت برای بهبود وضع موجود كشور و جلوگیری از گرانی كمك كنند.


به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، \' علی لاریجانی\' در جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس افزود: ساختار تقیینی كشور با گذشت دو ماه از فعالیت مجلس نهم شكل گرفته است و باید از این زمان بهره جست و كمیسیون های تخصصی مسایل عمده كشور را با حضور مسوولان بررسی كنند.

وی ادامه داد: درحال حاضر تعداد جلسات كمیسیون های محلس به چهار جلسه ارتقا یافت تا مطالعات افزایش یابد.

نماینده مرم قم در مجلس نهم همچنین گفت: سران قوا در جلسه هفته گذشته به بررسی وضعیت گرانی و راهكارهای اصلاح آن پرداختند و دولت مسوولانی را مامور كرد تا اقدامات لازم برای تامین نیازهای مردم و رفع مشكل موجود انجام دهند.

لاریجانی تصریح كرد: همزمان با این اقدام دولت، مسولان نیز در جلسات مجلس حضور خواهند یافت و برای بررسی و تهیه راهكارهای برون رفت مشكل اقدام خواهد شد و فعال شدن كمیسیون های مجلس ونتایج آنها در تصمیم گیری كشور تاثیر خواهد داشت.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ولادت با سعادت حضرت قائم (عج) را تبریك گفت.

رییس مجلس شورای اسلامی افزود: ظهور حضرت مهدی (عج) در آخر زمان از مسایلی است كه فرقه های اسلام در آن اجماع و اتفاق نظر دارند و انتظار قیام روحانی و جهانی و ظهور مصلحی كه عدالت اجتماعی را در عالم محقق كند ونظام جهان را بر اساس احكاام دین اسلام برقرار كند، تاكید شده است.

لاریجانی با اشاره به سخنان برخی علمای مذاهب اهل سنت در مورد ظهور حضرت مهدی (عج) خاطرنشان كرد: ملاحظه می كنید بحث ظهور بین فرقه های اسلامی و مذاهب مختلف امری قطعی است.

وی به تشریح فضیلت شب نیمه شعبان به نقل از پیامبر اكرم (ص) پرداخت و اظهارداشت: در شب نیمه شعبان انسان كامل معصوم كه تجلی كتاب و تكمیلی خداوند است پا به عرصه ظهور می گذارد.

رییس مجلس شورای اسلامی، یكی از برجستگی های مكتب اسلام را انتظار موعود عنوان كرد كه خوشبینی به آینده بشریت، پیروزی نهایی صلح، تقوی، آزادی و صداقت بر زور و استكبار، بلوغ كامل بشریت از نظر عقل و آزادی از اسارت و غرایز حیوانی، بهره برداری حداكثری از مواهب زمین و برقراری مساوات كامل میان انسان ها و منتفی شدن مفاسد اخلاقی وایجاد امنیت كامل است.

سیام**1053**2022**1336
 

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  ترامپ پیرو مکتب «گوبلز» و در تراز شغل کاباره‌داری سخن می گوید/تقویت بنیه دفاعی مورد توجه مجلس است/بحران جدی در کمین ملت عراق

  ادعای کمک ایران به گروه‌های تروریستی مضحک است/ ترامپ صدها میلیارد از امکانات کشورهای منطقه را چپاول کرد

  وزارت نیرو طرح درازمدتی برای صیانت از آب تهیه کند/ مبالغ تخصیص یافته برای رساندن آب شرب به روستاها نباید در جای دیگری هزینه شود

  سطح کنترل های مرزی ارتقا یافته است/ تاکید بر رصد مرزها برای جلوگیری از نفوذ دشمنان و عناصر ضدانقلاب

  آمریکایی‌ها در حال تخریب تار و پود برجام هستند/ مناطق آزاد اقتصادی دچار سقط جنین شده است

  تشریح نگاه ویژه اسلام به مسیحیت/ باید با اتحاد و تلاش تروریست ها را از منطقه خارج کرد

  ایجاد اشتغال از اولویت های برنامه ششم توسعه است/تاکید بر رفع مشکلات دریاچه ارومیه

  انتقاد از سکوت مدعیان حقوق بشر در برابر نسل‌کشی مسلمانان میانمار/لزوم ورود هیأت حقیقت یاب سازمان ملل برای بررسی اوضاع

  احترام جهانیان به منش سیاسی ایران با پذیرش دعوت جمهوری اسلامی برای حضور در مراسم تحلیف/ وزرا خود را وقف کشور کنند/ مجلس مطالبه گر و ناظر جدی است

  تاکید بر تصویب موافقتنامه اجتناب از اخذ مالیات مضاعف

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی