کد خبر : 4249
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

ایرنا/ رییس مجلس: بازار مكاره سیاست در صحنه بین الملل با دروغ پیگیرمنافع خود است

ایرنا/ رییس مجلس: بازار مكاره سیاست در صحنه بین الملل با دروغ پیگیرمنافع خود است

قم – رییس مجلس شورای اسلامی گفت: دروغ گویی در دنیای امروز زیاد شده است و بازار مكاره سیاست در صحنه بین المللی با دروغ و فریب منافع خود را پی گیری می كند.


به گزارش ایرنا، \'علی لاریجانی\'عصر جمعه در همایش نقش فعالیت های فرهنگی و مهدوی در تولید ملی در مركز همایش های دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: تعداد طاغوت ها در عالم اسلامی زیاد شده است و متاسفانه برخی از طاغوت ها با ظاهر سازی در مورد احكام اسلامی، ماموریت خود را مهم جلوه می دهند.

وی ابراز داشت : متاسفانه برخی فرق اقدام به تفرقه انداختن بین مسلمانان در كشورهای مختلف می كنند و برخی منحرفان به جای جنگ علیه آمریكا و صهیونیسم جهانی، به جان ملت های مسلمان افتاده اند.

لاریجانی گفت: آمریكا مدعی مدیریت جهانی است اما در همین مذاكرات 5+1 پیش از صحبت در نشست مسكو، ماموران آمریكایی به اسرائیل رفته و خط گرفتند و سپس پای به جلسه گذاشتند.

وی افزود : رییس جمهوری فعلی آمریكا به هنگام تبلیغات انتخاباتی خود دم از رفع مظلومیت های مسلمانان جهان زد و در مصر گفت كه گوشم به صدای اذان آشنا است.

وی ادامه داد: در این بین برخی افراد سهل اندیش نیز در كشور ما تصور كردند كه شرایط تغییر كرده است اما اوباما بر خلاف شعارهای خود عمل كرد.

رییس مجلس گفت: هیچ كدام از روسای جمهوری آمریكا تاكنون به اندازه اوباما بر علیه ایران قطعنامه صادر نكرده بودند و این قدر فشار نیاورده بودند اما در دوره اوباما بیشترین قطعنامه و فشار بر علیه ایران و حقوق مسلمانان را شاهد بوده ایم.

وی گفت: مردم بحرین در مشقت بالایی هستند ،آن ها چیز عجیب و غریبی نمی خواهند و می خواهند كه هر كدام یك رای داشته باشند و بین رای شیعه و سنی تفاوت نباشد اما مجلس بحرین هم اكنون تنها با عدالت آمریكایی ها سازگار است.

وی ابراز داشت: جای تعجب است كه برخی كشورهای منطقه كه به سوریه نیرو برای عملیات انتحاری ارسال می كنند چرا برای بحرین چیزی نمی گویند و این همان طاغوتی گری است .

همایش یك روزه نقش فعالیت های فرهنگی و مهدوی با حضور اعضای هیات و كانون خادم الرضا(ع) با همكاری این كانون و معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، كمیته امداد امام (ره) و ستاد جشنواره فرهنگی دهه مهدویت با هدف بررسی نقش آموزه های مهدوی در فرهنگ تولید ملی برگزار شد. ك/2

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  تبریک آغاز دهه فجر/ تسلیت درگذشت والده محمود بهمنى

  محبی نیا: لزوم جلوگیری از نفوذ نگاه ارباب رعیتی به داخل مجلس/ دکتر لاریجانی: روند رسیدگی به لایحه بودجه بدون ایراد قانونی است

  توضیحات دکتر لاریجانی درباره نحوه رسیدگی به لایحه بودجه 97

  اشکال آیین‌نامه‌ای به روند بررسی کلیات لایحه بودجه 97 وجود ندارد

  ایران به کشوری مستقل، آزاد و تاثیرگذار تبدیل شده است/دشمنان غرش می کنند اما جرأت تعدی ندارند/فساد موجود سیستماتیک نیست 

  سفر رئیس مجلس به اسلام‌آباد؛ از واکاوی مبارزه با تروریسم تا اعلام آمادگی تهران برای برگزاری دومین نشست

  تشریح دو مدل مبارزه با تروریسم در منطقه/ از تجربه مثلث ایران و ترکیه و روسیه در سوریه تا خروجی برنامه ناتو در افغانستان

  کشورهای منطقه به دنبال روش های نوین برای مبارزه با تروریسم هستند

  امکان برداشت دو میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای مدیریت پسماند وجود ندارد

  افزایش ۷۰ درصدی حقوق نمایندگان مجلس صددرصد کذب است/نمایندگان اجازه تعدی به حقوق مردم را نمی دهند

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی