کد خبر : 4249
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

ایرنا/ رییس مجلس: بازار مكاره سیاست در صحنه بین الملل با دروغ پیگیرمنافع خود است

ایرنا/ رییس مجلس: بازار مكاره سیاست در صحنه بین الملل با دروغ پیگیرمنافع خود است

قم – رییس مجلس شورای اسلامی گفت: دروغ گویی در دنیای امروز زیاد شده است و بازار مكاره سیاست در صحنه بین المللی با دروغ و فریب منافع خود را پی گیری می كند.


به گزارش ایرنا، \'علی لاریجانی\'عصر جمعه در همایش نقش فعالیت های فرهنگی و مهدوی در تولید ملی در مركز همایش های دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: تعداد طاغوت ها در عالم اسلامی زیاد شده است و متاسفانه برخی از طاغوت ها با ظاهر سازی در مورد احكام اسلامی، ماموریت خود را مهم جلوه می دهند.

وی ابراز داشت : متاسفانه برخی فرق اقدام به تفرقه انداختن بین مسلمانان در كشورهای مختلف می كنند و برخی منحرفان به جای جنگ علیه آمریكا و صهیونیسم جهانی، به جان ملت های مسلمان افتاده اند.

لاریجانی گفت: آمریكا مدعی مدیریت جهانی است اما در همین مذاكرات 5+1 پیش از صحبت در نشست مسكو، ماموران آمریكایی به اسرائیل رفته و خط گرفتند و سپس پای به جلسه گذاشتند.

وی افزود : رییس جمهوری فعلی آمریكا به هنگام تبلیغات انتخاباتی خود دم از رفع مظلومیت های مسلمانان جهان زد و در مصر گفت كه گوشم به صدای اذان آشنا است.

وی ادامه داد: در این بین برخی افراد سهل اندیش نیز در كشور ما تصور كردند كه شرایط تغییر كرده است اما اوباما بر خلاف شعارهای خود عمل كرد.

رییس مجلس گفت: هیچ كدام از روسای جمهوری آمریكا تاكنون به اندازه اوباما بر علیه ایران قطعنامه صادر نكرده بودند و این قدر فشار نیاورده بودند اما در دوره اوباما بیشترین قطعنامه و فشار بر علیه ایران و حقوق مسلمانان را شاهد بوده ایم.

وی گفت: مردم بحرین در مشقت بالایی هستند ،آن ها چیز عجیب و غریبی نمی خواهند و می خواهند كه هر كدام یك رای داشته باشند و بین رای شیعه و سنی تفاوت نباشد اما مجلس بحرین هم اكنون تنها با عدالت آمریكایی ها سازگار است.

وی ابراز داشت: جای تعجب است كه برخی كشورهای منطقه كه به سوریه نیرو برای عملیات انتحاری ارسال می كنند چرا برای بحرین چیزی نمی گویند و این همان طاغوتی گری است .

همایش یك روزه نقش فعالیت های فرهنگی و مهدوی با حضور اعضای هیات و كانون خادم الرضا(ع) با همكاری این كانون و معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، كمیته امداد امام (ره) و ستاد جشنواره فرهنگی دهه مهدویت با هدف بررسی نقش آموزه های مهدوی در فرهنگ تولید ملی برگزار شد. ك/2

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی