کد خبر : 4238
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

فارس/ واکنش لاریجانی به طرح نمایندگان درباره بستن تنگه هرمز

فارس/ واکنش لاریجانی به طرح نمایندگان درباره بستن تنگه هرمز

خبرگزاری فارس: رئیس مجلس در پاسخ به پرسشی مبنی بر طرح پیشنهادی نمایندگان برای بستن تنگه هرمز، گفت: این موضوع جزء حقوق نمایندگان است و آنها می‌توانند در همه امور داخلی و خارجی اظهارنظر کرده و یا طرحی ارائه دهند.
خبرگزاری فارس: واکنش لاریجانی به طرح نمایندگان درباره بستن تنگه هرمز

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در حاشیه برگزاری مراسم تودیع و معارفه دادستان دیوان محاسبات کل کشور، در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی مبنی بر طرح پیشنهادی نمایندگان برای بستن تنگه هرمز، گفت: برخی از نمایندگان چنین طرحی را آماده کردند که هنوز در مسیر بررسی قرار نگرفته است.

وی افزود: این موضوع جزء حقوق نمایندگان است و نمایندگان می‌توانند در همه امور داخلی و خارجی اظهارنظر کرده و یا طرحی ارائه دهند.

رئیس مجلس بر همین اساس یادآور شد: باید دید در پروسه کاری مجلس، اگر چنین طرحی به صورت رسمی ارائه شود، چگونه خواهد بود.

لاریجانی در خاتمه در پاسخ به سؤال خبرنگار دیگری که پرسید نظر خودتان در این زمینه چیست، تصریح کرد: این بحث خیلی نیازمند اظهارنظر نیست.

انتهای پیام/

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی