کد خبر : 4226
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

در ديدار با عمار حكيم؛

ایسنا/رييس مجلس: عراق از رياستش بر اتحاديه عرب، براي ثبات بيشتر در منطقه بهره جويد

ایسنا/رييس مجلس: عراق از رياستش بر اتحاديه عرب، براي ثبات بيشتر در منطقه بهره جويد

عمار حكيم، رييس مجلس اعلاي اسلامي عراق صبح امروز با علي لاريجاني، رييس مجلس شوراي اسلامي ديدار و گفت‌وگو كرد.

به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري ايسنا، در اين ديدار لاريجاني با ابراز خرسندي از كاهش مناقشات سياسي در صحنه عراق اظهار داشت: اكنون بهترين زمان براي خدمات‌رساني به مردم و رفع مشكلات آنان است، مردم عراق در اثر سياست‌هاي صدام‌حسين و دولت آمريكا چندين دهه است كه تحت ظلم و فشار و محروميت هستند، لذا اكنون كه رژيم صدام ساقط شده و نيروهاي نظامي اشغالگران از كشور خارج شده‌اند بايد به آباداني كشور اهتمام جدي شود و جمهوري اسلامي ايران مثل هميشه آماده همكاري در عرصه‌هاي گوناگون با دولت عراق است.

وي در ادامه اظهار داشت: روابط پارلماني دو كشور هم خوب است و ما ارتباطات مثبت و سازنده‌اي داريم، اكنون كه عراق رياست اتحاديه عرب را به عهده دارد انتظار مي‌رود كه از اين فرصت براي ايجاد ثبات و امنيت بيشتر در منطقه بهره جويد.

در اين ديدار عمار حكيم ضمن ارائه گزارشي از تحولات جاري در كشورش، روند تحكيم ثبات و امنيت و خدمت‌رساني بيشتر به مردم را علي‌رغم دخالت‌ها و كارشكني‌هاي بيگانگان مثبت و روبه جلو دانست.

کلید واژه :

لاريجاني

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی