کد خبر : 4182
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

آیت‌الله مومن: ایران منشا صدور انقلاب به تمام جهان است

لاریجانی:تمرکز مسئولان به تولید داخلی باعث جهش اقتصادی کشور می شود

لاریجانی:تمرکز مسئولان به تولید داخلی باعث جهش اقتصادی کشور می شود

دكتر علی لاریجانی در دیدار با آیت‌الله مومن با تاکید بر اینکه مجلس در دوره نهم از تمام جهات وضعیت خوبی دارد، تصریح کرد: خوشبختانه نمایندگان این دوره از نظر وضعیت علمی، تخصصی، تدین، تجربه در شرایط خوب و قابل قبولی قرار دارند.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان این که مجلس نهم به دنبال حل مشکلات مردم در تمام زمینه‌ها است، گفت:  وزرای دولت در ماه‌های اخیر به صحن علنی مجلس آمدند، در این دیدار نمایندگان توانستند اطلاعات خود را درباره مسائل روز کشور ارتقا دهند.
وی با بیان این که نمایندگان مجلس نهم نسبت به مسائل فعلی کشور به ویژه گرانی توجه خاصی دارند، افزود: خوشبختانه فضای مجلس هم اکنون رو به تکامل است.
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات به وجود آمده برای بخش کشاورزی، یادآور شد: مجلس به طور حتم حساسیت زیادی درباره این موضوع دارد از این رو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی طرحی را در دست تدوین دارد که به بخش کشاورزی کمک می‌کند.
لاریجانی مسیر مجلس نهم را در احقاق حقوق مردم مثبت خواند و گفت: کاهش مشکلات کشور به میزان تلاش  مسئولین بستگی دارد.
نماینده مردم قم در مجلس با تاکید بر این که باید به بخش کشاورزی و دامپروری نگاه خاصی شود، تصریح کرد: با وجود این که حجم زیادی از جوانان در این دو حوزه مشغول هستند و از طرفی دیگر این افراد درآمد کمی  کسب می‌کنند ضروری است که مسئولان حمایت خود را از این گروه افزایش دهند.
رئیس مجلس بر لزوم تمرکز مسئولان از تولید داخل، تاکید کرد: اگر این موضوع تحقق یابد به طور حتم جهشی در اقتصاد کشور ایجاد می‌شود.
لاریجانی با اشاره به افزایش اعتبار حوزه فرهنگی دینی در بودجه ۹۱، گفت: هم‌اکنون طرح‌های زیادی برای توسعه این بخش وجود دارد از این رو باید برای اجرای آن برنامه‌ریزی کرد.
آیت‌الله مومن نیز در این دیدار با بیان اینکه کشور ایران منشا صدور انقلاب به تمام جهان بوده است، گفت: کشورهای استکباری برای متوقف کردن ملت ایران از اقدامات خرابکارانه برنمی‌دارند.
عضو اسبق شورای نگهبان با اشاره به افزایش تحریم‌های کشورهای استکباری علیه ملت ایران، افزود: به طور حتم مقام معظم رهبری انسان متفکر و وارسته‌ای است  از این رو ایشان تمام مسائل را مدنظر قرار می‌دهند.
آیت‌الله مومن با تاکید بر این که قم مرکز و منشا صدور اسلام است، تصریح کرد: مسئولان باید با برنامه‌ریزی کمبودهای قم را نسبت به امور فرهنگی جبران کنند./
 

کلید واژه :

دكتر علی لاریجانی

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  دیدار رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم با دکتر لاریجانی

  نشست بررسی پروژه های مهم در دستورکار استان قم با حضور دکتر لاریجانی برگزار شد

  تضعیف ریشه‌های انقلاب خیانت است

  تبریک آغاز دهه فجر/ تسلیت درگذشت والده محمود بهمنى

  محبی نیا: لزوم جلوگیری از نفوذ نگاه ارباب رعیتی به داخل مجلس/ دکتر لاریجانی: روند رسیدگی به لایحه بودجه بدون ایراد قانونی است

  توضیحات دکتر لاریجانی درباره نحوه رسیدگی به لایحه بودجه 97

  اشکال آیین‌نامه‌ای به روند بررسی کلیات لایحه بودجه 97 وجود ندارد

  ایران به کشوری مستقل، آزاد و تاثیرگذار تبدیل شده است/دشمنان غرش می کنند اما جرأت تعدی ندارند/فساد موجود سیستماتیک نیست 

  سفر رئیس مجلس به اسلام‌آباد؛ از واکاوی مبارزه با تروریسم تا اعلام آمادگی تهران برای برگزاری دومین نشست

  تشریح دو مدل مبارزه با تروریسم در منطقه/ از تجربه مثلث ایران و ترکیه و روسیه در سوریه تا خروجی برنامه ناتو در افغانستان

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی