کد خبر : 4182
زمان انتشار :
facebook twitter google+ cloob Yahoo print

آیت‌الله مومن: ایران منشا صدور انقلاب به تمام جهان است

لاریجانی:تمرکز مسئولان به تولید داخلی باعث جهش اقتصادی کشور می شود

لاریجانی:تمرکز مسئولان به تولید داخلی باعث جهش اقتصادی کشور می شود

دكتر علی لاریجانی در دیدار با آیت‌الله مومن با تاکید بر اینکه مجلس در دوره نهم از تمام جهات وضعیت خوبی دارد، تصریح کرد: خوشبختانه نمایندگان این دوره از نظر وضعیت علمی، تخصصی، تدین، تجربه در شرایط خوب و قابل قبولی قرار دارند.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان این که مجلس نهم به دنبال حل مشکلات مردم در تمام زمینه‌ها است، گفت:  وزرای دولت در ماه‌های اخیر به صحن علنی مجلس آمدند، در این دیدار نمایندگان توانستند اطلاعات خود را درباره مسائل روز کشور ارتقا دهند.
وی با بیان این که نمایندگان مجلس نهم نسبت به مسائل فعلی کشور به ویژه گرانی توجه خاصی دارند، افزود: خوشبختانه فضای مجلس هم اکنون رو به تکامل است.
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات به وجود آمده برای بخش کشاورزی، یادآور شد: مجلس به طور حتم حساسیت زیادی درباره این موضوع دارد از این رو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی طرحی را در دست تدوین دارد که به بخش کشاورزی کمک می‌کند.
لاریجانی مسیر مجلس نهم را در احقاق حقوق مردم مثبت خواند و گفت: کاهش مشکلات کشور به میزان تلاش  مسئولین بستگی دارد.
نماینده مردم قم در مجلس با تاکید بر این که باید به بخش کشاورزی و دامپروری نگاه خاصی شود، تصریح کرد: با وجود این که حجم زیادی از جوانان در این دو حوزه مشغول هستند و از طرفی دیگر این افراد درآمد کمی  کسب می‌کنند ضروری است که مسئولان حمایت خود را از این گروه افزایش دهند.
رئیس مجلس بر لزوم تمرکز مسئولان از تولید داخل، تاکید کرد: اگر این موضوع تحقق یابد به طور حتم جهشی در اقتصاد کشور ایجاد می‌شود.
لاریجانی با اشاره به افزایش اعتبار حوزه فرهنگی دینی در بودجه ۹۱، گفت: هم‌اکنون طرح‌های زیادی برای توسعه این بخش وجود دارد از این رو باید برای اجرای آن برنامه‌ریزی کرد.
آیت‌الله مومن نیز در این دیدار با بیان اینکه کشور ایران منشا صدور انقلاب به تمام جهان بوده است، گفت: کشورهای استکباری برای متوقف کردن ملت ایران از اقدامات خرابکارانه برنمی‌دارند.
عضو اسبق شورای نگهبان با اشاره به افزایش تحریم‌های کشورهای استکباری علیه ملت ایران، افزود: به طور حتم مقام معظم رهبری انسان متفکر و وارسته‌ای است  از این رو ایشان تمام مسائل را مدنظر قرار می‌دهند.
آیت‌الله مومن با تاکید بر این که قم مرکز و منشا صدور اسلام است، تصریح کرد: مسئولان باید با برنامه‌ریزی کمبودهای قم را نسبت به امور فرهنگی جبران کنند./
 

کلید واژه :

دكتر علی لاریجانی

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  ترامپ پیرو مکتب «گوبلز» و در تراز شغل کاباره‌داری سخن می گوید/تقویت بنیه دفاعی مورد توجه مجلس است/بحران جدی در کمین ملت عراق

  ادعای کمک ایران به گروه‌های تروریستی مضحک است/ ترامپ صدها میلیارد از امکانات کشورهای منطقه را چپاول کرد

  وزارت نیرو طرح درازمدتی برای صیانت از آب تهیه کند/ مبالغ تخصیص یافته برای رساندن آب شرب به روستاها نباید در جای دیگری هزینه شود

  سطح کنترل های مرزی ارتقا یافته است/ تاکید بر رصد مرزها برای جلوگیری از نفوذ دشمنان و عناصر ضدانقلاب

  آمریکایی‌ها در حال تخریب تار و پود برجام هستند/ مناطق آزاد اقتصادی دچار سقط جنین شده است

  تشریح نگاه ویژه اسلام به مسیحیت/ باید با اتحاد و تلاش تروریست ها را از منطقه خارج کرد

  ایجاد اشتغال از اولویت های برنامه ششم توسعه است/تاکید بر رفع مشکلات دریاچه ارومیه

  انتقاد از سکوت مدعیان حقوق بشر در برابر نسل‌کشی مسلمانان میانمار/لزوم ورود هیأت حقیقت یاب سازمان ملل برای بررسی اوضاع

  احترام جهانیان به منش سیاسی ایران با پذیرش دعوت جمهوری اسلامی برای حضور در مراسم تحلیف/ وزرا خود را وقف کشور کنند/ مجلس مطالبه گر و ناظر جدی است

  تاکید بر تصویب موافقتنامه اجتناب از اخذ مالیات مضاعف

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی