کد خبر : 4177
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

ایرنا/ لاریجانی: آموزش و پرورش وزارت راهبردی نظام است

ایرنا/ لاریجانی: آموزش و پرورش وزارت راهبردی نظام است

تهران- رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به این كه موضوع تعلیم و تربیت همواره مورد توجه رهبران جمهوری اسلامی بوده است گفت: جایگاه آموزش و پرورش به عنوان وزارت راهبردی برای نظام است.
   

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا؛ علی لاریجانی در مراسم اختتامیه بیست و نهمین اجلاس روسای آموزش و پرورش مناطق مختلف كشور در مركز همایش های رازی افزود: ممكن است سرو صداهای سایر وزارتخانه ها زیاد باشد اما وزرات آموزش و پرورش وزارت جریان ساز است و باید قدر این جایگاه را بدانیم.

لاریجانی با اشاره به این كه از منظر نهادهای اصلی كشور نگاه به آموزش و پرورش اینچنین است ادامه داد: در مجلس شورای اسلامی نیز طی چهار سال گذشته در بحث تدوین قوانین و بودجه نگاه نمایندگان به آموزش و پرورش به عنوان وزارتخانه برتر بوده است.

رییس قوه مقننه اظهارداشت: این نگاه از باب فرهنگی بودن نمایندگان نیست بلكه این حس جوهره مسوولین به آموزش و پرورش است و نشانگر آن سات كه آموزش و پرورش پشتیبانان خوبی دارد.

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی