کد خبر : 4146
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

فارس/ لاریجانی: تیم ملی کشتی ایران توانایی موفقیت در المپیک را دارد

فارس/ لاریجانی: تیم ملی کشتی ایران توانایی موفقیت در المپیک را دارد

 رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: تیم کشتی ایران با عقبه‌ای که در این رشته دارد، می‌تواند در مسابقات المپیک 2012 لندن موثر واقع شود.
خبرگزاری فارس: لاریجانی: تیم ملی کشتی ایران توانایی موفقیت در المپیک را داردبه گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی که عصر امروز دوشنبه در اردوی تیم ملی کشتی جمهوری اسلامی ایران اعزامی به المپیک 2012 لندن حاضر شده بود، اظهار داشت: ما در بین شما حضور یافتیم تا ضمن دیدن چهره شاداب شما به شما ورزشکاران خداقوتی بگوییم چراکه کار شما جنبه ملی دارد و امیدواریم که با عقبه‌ای که در این رشته دارید، بتوانید در این المپیک به امتیازهای خوبی دست پیدا کنید.

وی افزود: ورزش کشتی برای کشور ما شاخص است و میلیون‌ها ایرانی چشم‌ها را به شما دوخته‌اند و امیدوام که حضور موثری به نمایش بگذارید.

رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: وارد شدن به المپیک یک مزیت بزرگ تلقی می‌شود و امیدواریم دست پر نیز برگردید.

در ادامه این دیدار علی بیات سرپرست تیم آزاد کشتی از رئیس مجلس شورای اسلامی خواست که به ورزش کشتی بیشتر توجه شود چراکه در این مدت ورزش کشتی مورد کم‌لطفی‌های بسیاری قرار گرفته است.

انتهای پیام/

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی