کد خبر : 4096
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

خانه ملت/ دکتر لاریجانی: مجلس و دولت باهمدلی به مسائل کشور بپردازند

خانه ملت/ دکتر لاریجانی: مجلس و دولت باهمدلی به مسائل کشور بپردازند

رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه مجمع عمومی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت به تشریح مسائل منطقه ای، ‌بین المللی و داخلی پرداخت و گفت: مجلس و دولت باید با اتحاد به مسائل اصلی کشور بپردازند و نگذارند دشمنان از برخی نارسایی ها سوء استفاده کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی عصر امروز (یکشنبه ۱۵ مرداد) در جلسه مجمع عمومی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت به تشریح مسائل منطقه ای، ‌بین المللی و داخلی پرداخت و با اشاره به مسائل سوریه، گفت: مجلس و دولت باید با اتحاد به مسائل اصلی کشور بپردازند و نگذارند دشمنان از برخی نارسایی ها سوء استفاده کند.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی افزود: باید از ظرفیت فراکسیونها در اداره مجلس استفاده کرد و همچنین درتوزیع مسئولیت ها به ظرفیت آحاد نمایندگان توجه نمود .
مجمع عمومی فراکسیون رهروان ولایت درتالار شهید مدرس ساختمان مشروطه برگزار شد و در این جلسه بیش از یکصد و هشتاد نفر از نمایندگان عضو این فراکسیون حضور داشتند .
در این جلسه کاظم جلالی گزارشی از اقدامات فراکسیون، هیات رئیسه و شورای مرکزی ارائه کرد و اعضا نیز نظریات خود را مطرح کردند.

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی