کد خبر : 4077
زمان انتشار :
facebook twitter google+ cloob Yahoo print

باشگاه خبرنگاران/ موضوع سوریه با منافع مسلمانان گره خورده است

باشگاه خبرنگاران/ موضوع سوریه با منافع مسلمانان گره خورده است

رئیس مجلس شورای اسلامی با بيان اينكه موضوع سوریه امروز یک نبرد سرنوشت‌ساز در منطقه به شمارمی‌رود، گفت : موضوع سوریه امروز بامنافع مسلمانان در منطقه گره خورده است.

به گزارش حوزه پارلمان باشگاه خبرنگاران علی لاریجانی رئيس مجلس شوراي اسلامي روز گذشته (سه‌شنبه)  در جمع فعالان سیاسی و اجتماعی استان قم با اشاره به شرایط خاص منطقه خاورمیانه و بحران‌های ایجاد شده از سوی برخی از کشورهای غربی گفت: رفتار آمریکایی‌ها و برخی از کشورهای غربی که مدعی دموکراسی‌اند امروز با وارد کردن سلاح به  سوریه دیگر نمی‌تواند توجیه مناسبی برای رفتارهای آنها در سوریه باشد.

وي در ادامه با بیان اینکه موضوع سوریه امروز یک نبرد سرنوشت‌ساز در منطقه به شمارمی‌رود که با منافع مسلمانان گره خورده است، تصریح کرد: یکی از دلایل اصلی فشار امریکا و هم‌پیمانانش در منطقه علیه سوریه خارج‌کردن رژیم صهیونیستی از فشارهای مقاومت بویژه بعد از جنگ 33 روزه و شکستن قطب مقاومت و همچنين ایجاد راه فرار برای صهیونیست‌هاست.

لاریجانی تصریح کرد : باید با دقت و حساسیت هر چه بیشتر موضوع سوریه را پیگیری کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز کشورمان در شرایط حساسي در ابعاد بین‌المللی منطقه ای و اقتصاد داخلی قرار دارد، افزود : در این شرایط باید با دقت و استفاده از کارشناسان و مشورت با خبرگان  از این دوره با سرافرازی عبور کنیم.

نماينده مردم قم در مجلس با تاکید بر اینکه امروز دشمن حملات و برنامه‌هاي خود را بر روی موضوعات اقتصادی متمرکز کرده است، گفت : دشمن در این زمینه  فعالیت‌های گوناگونی را برنامه‌ریزی کرده که در  اکثر موارد با شکست مواجه شده است.

 وی تصریح کرد: باید با محاسبات دقیق شرایط را به خوبی رصد و  از منابع بهتر استفاده کرد.  

لاریجانی با اشار به تاکیدات رهبر معظم انقلاب  در خصوص رونق تولید ملی و حمایت از کسب و کار گفت:  باید در این زمینه ظرفیت‌ها و استعدادهای داخلی را گسترش و با ایجاد سرمایه‌گذاری در بخش‌های حیاتی  نظیر کشاورزی و صنعت شرایط اقتصادی را رونق بخشید و در کشور اشتغال‌زایی کرد.
انتهاي پيام/س2

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  ترامپ پیرو مکتب «گوبلز» و در تراز شغل کاباره‌داری سخن می گوید/تقویت بنیه دفاعی مورد توجه مجلس است/بحران جدی در کمین ملت عراق

  ادعای کمک ایران به گروه‌های تروریستی مضحک است/ ترامپ صدها میلیارد از امکانات کشورهای منطقه را چپاول کرد

  وزارت نیرو طرح درازمدتی برای صیانت از آب تهیه کند/ مبالغ تخصیص یافته برای رساندن آب شرب به روستاها نباید در جای دیگری هزینه شود

  سطح کنترل های مرزی ارتقا یافته است/ تاکید بر رصد مرزها برای جلوگیری از نفوذ دشمنان و عناصر ضدانقلاب

  آمریکایی‌ها در حال تخریب تار و پود برجام هستند/ مناطق آزاد اقتصادی دچار سقط جنین شده است

  تشریح نگاه ویژه اسلام به مسیحیت/ باید با اتحاد و تلاش تروریست ها را از منطقه خارج کرد

  ایجاد اشتغال از اولویت های برنامه ششم توسعه است/تاکید بر رفع مشکلات دریاچه ارومیه

  انتقاد از سکوت مدعیان حقوق بشر در برابر نسل‌کشی مسلمانان میانمار/لزوم ورود هیأت حقیقت یاب سازمان ملل برای بررسی اوضاع

  احترام جهانیان به منش سیاسی ایران با پذیرش دعوت جمهوری اسلامی برای حضور در مراسم تحلیف/ وزرا خود را وقف کشور کنند/ مجلس مطالبه گر و ناظر جدی است

  تاکید بر تصویب موافقتنامه اجتناب از اخذ مالیات مضاعف

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی