کد خبر : 4066
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

فارس/ لاریجانی از مجتمع خدمات توانبخشی نارمک بازدید کرد

فارس/ لاریجانی از مجتمع خدمات توانبخشی نارمک بازدید کرد

خبرگزاری فارس: رئیس مجلس شورای اسلامی امروز از مجتمع خدمات توانبخشی نارمک بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خانه ملت، علی لاریجانی امروز پنجشنبه از مجتمع خدمات توانبخشی نارمک بازدید کرد و از نزدیک به بررسی مشکلات و وضعیت کودکان کم‌توان ذهنی و پرسنل مجتمع پرداخت.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه شغل پرستاری و مددکاری کودکان کم‌توان ذهنی با توجه به مشکلات بسیار باید جزء قانون مشاغل سخت و زیان آور قرار گیرد گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی باید برای این موضوع برنامه‌ریزی کند.

وی با اشاره به نبود امنیت شغلی در گروهی از نیروهای خدماتی این مجتمع افزود: هم اکنون طرح تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی در مجلس است از این رو امیدواریم مشکل تبدیل وضعیت این پرسنل به زودی حل شود.

لاریجانی با بیان اینکه نگهداری از کودکان کم توان ذهنی بسیار سخت است یادآور شد: ان شاءالله مشکلات این حوزه را پیگیری می‌‌کنیم.

رئیس مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه کمیسیون اجتماعی مجلس باید موضوع مشکلات پرسنل و مددکاران کودکان کم توان ذهنی را بررسی کند یادآور شد: من به عبدالرضا عزیزی رئیس کمیسیون اجتماعی می‌گویم که این موضوع را پیگیری و از این مجتمع دیدار کند.

همچنین لاریجانی در پایان بازدید از این مجتمع، در دفتر یادداشت این مجتمع این‌گونه نوشت:

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

امروز توفیق یافتیم که از مرکز بهزیستی نارمک بازدید داشته باشیم؛ عزیزان فداکاری در این مرکز تلاش جدی دارند تا فرزندانی که مشکلات جسمی و ذهنی دارند از رفاه حداقلی برخوردار شوند.

از خداوند توفیق این عزیزان را خواستارم البته مشکلات این عزیزان در زمینه استخدامی باید حل شود.

انتهای پیام/

 

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی