کد خبر : 4038
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

فارس/نباید در مقابل سختی‌ها سر خم کرد/ ورزشکاران معلول درس استقامت به همه می‌دهند

فارس/نباید در مقابل سختی‌ها سر خم کرد/ ورزشکاران معلول درس استقامت به همه می‌دهند

خبرگزاری فارس: رئیس قوه مقننه گفت: ورزشکاران معلول درس استقامت به همه می‌دهند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی عصر امروز بازدیدی از اردوی تیم‌های ملی اعزامی به مسابقات پارالمپیک لندن داشت.

لاریجانی بعد از حضور در اردوی تیم ملی والیبال جانبازان و معلولین طی سخنانی اظهار داشت: حضور ما در اینجا برای عرض خسته نباشید به شماست.

وی افزود: ورزشی که شما انجام می‌دهید، هم در آن تربیت بدن و هم تربیت روح برای خودتان و دیگران وجود دارد.

رئیس قوه مقننه ادامه داد: شما با انرژی و دقت کارتان را انجام می‌دهید و امیدوارم آموزش‌ها و تمرین‌هایتان باعث شود در میدان المپیک هم افتخار برای جمهوری اسلامی ایران کسب کنید و با دست پر به کشور برگردید.

لاریجانی گفت:‌ اگر شما یک ضعف جسمانی دارید به این معنا نیست که در سایر میادین نمی‌توانید کاری کنید؛ چرا که می‌شود با اراده کارها را انجام داد.

وی برای ورزشکاران اعزامی به مسابقات پارالمپیک لندن آرزوی توفیق و سربلندی کرد و افزود: حضورم در اردوی شما برای این بود که یک خداقوت به شما بگویم و از شما درس بگیرم.

به گزارش فارس، لاریجانی بعد از بازدید از اردوی تیم ملی والیبال جانبازان و معلولان به محل کمپ تیم ملی وزنه‌برداری جانبازان و معلولان کشورمان رفت و از نزدیک در جریان فعالیت‌های آنها قرار گرفت.

رئیس قوه مقننه طی سخنانی در این بازدید اظهار داشت: کار شما فوق‌العاده جذاب است و واقعا آدم تحت تاثیر قرار می‌گیرد چرا که اراده شما آنقدر قوی بود که بر معلولیت، توفق پیدا کردید و توانستید در سطح جهانی بدرخشید.

لاریجانی اضافه کرد: ما در کشورمان نیازمند اراده هستیم چرا که افراد نباید در مقابل سختی‌ها سر خم کنند و باید استقامت داشته باشند و ورزشکاران معلول هم درس استقامت به همه می‌آموزند.

رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:‌ در چند دوره گذشته ورزشکاران جانباز و معلول افتخارات خوبی کسب کردند و ان شاءالله در این دوره هم با کسب مدال، ملت ایران را شاد خواهند کرد.

انتهای پیام/

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی