کد خبر : 4035
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

ایرنا/ رییس مجلس با ورزشكاران پاراالمپیكی دیدار كرد

ایرنا/ رییس مجلس با ورزشكاران پاراالمپیكی دیدار كرد

تهران- علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی با حضور در كمپ ملی پاراالمپیك جمهوری اسلامی با اعضای تیم های آماده به اعزام برای مسابقه های پارا المپیك 2012 لندن دیدار كرد.
 

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا در این بازدید \'محمد عباسی\' وزیر وزرش و جوانان، \'مسعود زریبافان\' رییس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران، \'محمد علی آبادی\' رییس كمیته ملی المپیك، لاریجانی را همراهی كردند.

رییس مجلس شورای اسلامی در جمع این ورزشكاران با بیان این كه آنان میدان بزرگی پیش روی خود دارند، اظهار امیدواری كرد بتوانند از این میدان بزرگ سربلند و سرافراز بیرون آیند.

وی با تاكید بر این كه اراده قوی و منسجم این ورزشكاران باعث افتخار است خطاب به آنان گفت: شما با اراده خود بر ضعف بدنیتان تسلط یافته اید و توانسته اید این ضعف را به خوبی مهار كنید.

لاریجانی خطاب به این ورزشكاران افزود: ورزشی كه شما انجام می دهید هم تربیت بدن و هم تربیت روح را برایتان به دنبال خواهد داشت.

وی ادامه داد: شما با مدال آوری در این مسابقه ها تاثیر خوبی بر ملت ایران می گذارید، زیرا نشان می دهید كه ضعف جسمانی به معنی ناتوانی نیست.

رییس مجلس شورای اسلامی مسابقه های پارا المپیك 2012 لندن را مسابقه های مهم و ارزشمندی دانست و اظهار كرد: قهرمانان پارا المپیك ما بسیار توانمند و اراده ای بسیار قوی دارند و با كار و تلاش زیاد می توانند پیروز این میدان بزرگ باشند.

وی اضافه كرد: ملت ایران باید از شما یاد بگیرند، زیرا شما در مقابل سختی ها سر خم نمی كنید و استقامت لازم را دارید.

لاریجانی در این بازدید با اعضای تیم های وزنه برداری، تنیس روی میز، والیبال نشسته و تیر اندازی اعزامی به مسابقه های پارالمپیك دیدار و گفت و گو كرد و با اهدای لوح سپاس و هدایایی از آنان تقدیر وتشكركرد.

در این دیدار مربیان این تیم های اعزامی گزارشی از آخرین اوضاع تیم هایشان به رییس مجلس شورای اسلامی ارایه كردند.

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی