کد خبر : 3950
زمان انتشار :
facebook twitter google+ cloob Yahoo print

مهر/ آرمیتا ستاره جشنواره/ شیطنت دختر شهید و واکنش علی لاریجانی

مهر/ آرمیتا ستاره جشنواره/ شیطنت دختر شهید و واکنش علی لاریجانی

در اختتامیه نخستین جشنواره فعالان سایبری، آرمیتا رضایی نژاد گوی و میدان را از چهره های سیاسی گرفت و ستاره مجلس شد.

به گزارش خبرنگار مهر، شب گذشته در نخستین جشنواره فعالان سایبری ایثار و شهادت جدای از مهمانان و چهره های سیاسی مانند علی لاریجانی رئیس مجلس، حجت الاسلام محسنی اژه ای سخنگوی قوه قضائیه، سردار میر فیصل باقرزاده و لاله افتخاری مهمان ویژه ای هم حضور داشت که فضای سالن را پر از شور و نشاط کرده بود.

این مهمان کسی نبود جز آرمیتا دختر خردسال شهید رضایی نژاد که همراه با مادرش برای قدردانی از فعالان سایبری ایثارو شهادت دعوت شده بودند.

مجری در میان برنامه از آرمیتا خواست تا روی سن قرار بگیرد و آرمیتا لی لی کنان روی سن رفت. نکته جالب این بود که آرمیتا اصلا خجالت نمی کشید و خیلی محکم میکروفن را گرفت و برای حاضران صحبت کرد.

وقتی نوبت به رونمایی از نماد مجمع فعالان سایبری ایثارو شهادت رسید علی لاریجانی رئیس مجلس گفت: تا آرمیتا نیاید رونمایی نمی کنم. آن موقع آرمیتا در جمع خبرنگاران در حال مصاحبه بود و مادرش دستش را گرفت و گفت: آقای لاریجانی با شما کار دارد. آرمیتا روی سن قرار گرفت و همراه با لاریجانی نماد را رونمایی کردند.

آرمیتا دخترک شیطون جشنواره حواس گروههای امنیتی و محافظان مسئولان را هم پرت کرده بود و دائما در بی سیم گفته می شد آقای فلانی حواست به کارت باشد! عکسهای یادگاری با آرمیتا در حاشیه برنامه آنقدر زیاد بود که همه در صف ایستاده بودند.

حضور آرمیتا به هیمن جا ختم نمی شد چون این آرمیتا بود که تندیس برگزیدگان را اهدا می کرد. بازیهای کودکانه آرمیتا رضایی نژاد در سالن و روی سن نظر تمامی حاضران را به خود جلب کرده بود.

مادر آرمیتا گفت: پدر شهیدش عاشق موهای بلند آرمیتا بود و مقام معظم رهبری هم دست نوازش به موهای بلند دخترم کشیدند. خلاصه به قول مجری برنامه موهای آرمیتا داستان و روایتی دارد.

البته این جشنوار حاشیه هایی هم به دنبال داشت. اینکه علی لاریجانی از ارائه سخنرانی خودداری کرد و خبرنگاران سیاسی دست خالی سالن را ترک کردند.

همچنین حضور گروه تئاتر جانبازان سردشتی و جابجا شدند تندیسها به دلیل توزیع و اشتباه آرمیتا هم در نوع خودش جالب بود.

داوود براتی دبیر جشنواره هم با آمبولاس وارد سالن شد چون قبل از برگزاری برنامه فشار کارموجب شده بود کارش به بیمارستان بکشد. براتی در سخنرانی خود اعلام کرد که سازمانهای زیادی قول دادند کمک کنند ولی بعد زیر قولشان زدند که یکی از آنها استانداری تهران بود.

-----------------------

حاشیه نگاری از سید هادی کسایی زاده

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  ترامپ پیرو مکتب «گوبلز» و در تراز شغل کاباره‌داری سخن می گوید/تقویت بنیه دفاعی مورد توجه مجلس است/بحران جدی در کمین ملت عراق

  ادعای کمک ایران به گروه‌های تروریستی مضحک است/ ترامپ صدها میلیارد از امکانات کشورهای منطقه را چپاول کرد

  وزارت نیرو طرح درازمدتی برای صیانت از آب تهیه کند/ مبالغ تخصیص یافته برای رساندن آب شرب به روستاها نباید در جای دیگری هزینه شود

  سطح کنترل های مرزی ارتقا یافته است/ تاکید بر رصد مرزها برای جلوگیری از نفوذ دشمنان و عناصر ضدانقلاب

  آمریکایی‌ها در حال تخریب تار و پود برجام هستند/ مناطق آزاد اقتصادی دچار سقط جنین شده است

  تشریح نگاه ویژه اسلام به مسیحیت/ باید با اتحاد و تلاش تروریست ها را از منطقه خارج کرد

  ایجاد اشتغال از اولویت های برنامه ششم توسعه است/تاکید بر رفع مشکلات دریاچه ارومیه

  انتقاد از سکوت مدعیان حقوق بشر در برابر نسل‌کشی مسلمانان میانمار/لزوم ورود هیأت حقیقت یاب سازمان ملل برای بررسی اوضاع

  احترام جهانیان به منش سیاسی ایران با پذیرش دعوت جمهوری اسلامی برای حضور در مراسم تحلیف/ وزرا خود را وقف کشور کنند/ مجلس مطالبه گر و ناظر جدی است

  تاکید بر تصویب موافقتنامه اجتناب از اخذ مالیات مضاعف

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی