کد خبر : 3943
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

فارس/ لاریجانی بعد از 38 سال به دبیرستانش بازگشت

فارس/ لاریجانی بعد از 38 سال به دبیرستانش بازگشت

خبرگزاری فارس: علی لاریجانی که روزی دانش آموز دبیرستان "شهید مطهری" بود، حالا بعد از 38 سال از جایگاه رئیس مجلس به دبیرستانش بازگشت تا زنگ اول مهر را در آن به صدا دربیاورد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، علی لاریجانی که حالا بر کرسی ریاست مجلس تکیه کرده، صبح امروز به دبیرستان «شهید مطهری» رفت تا صدای زنگ مدرسه‌ای را به صدا در آورد که روزگاری در آن تحصیل می‌کرد.

 

حال و هوای دبیرستان، صحبتهای اول مهری رئیس مجلس را به خاطره‌گویی کشاند. او  به بیان خاطراتی از زمان تحصیلش پرداخت و گفت که یکی از بهترین خاطرات من در این دبیرستان پایان تحصیل من بود و در آن زمان نیز کنکور را برداشته بودند و من بر اساس معدل جذب دانشگاه شدم؛ معلمی داشتیم به نام آقای نوری که استاد وارسته‌ای بود و کلاس‌های جذابی داشت و فرد خلاقی بود که ریاضیات تدریس می‌کرد، از خدای بزرگ آرزومندم که این استاد فرهیخته هرجا هست خداوند پشت و پناهش باشد.

کنار دفتر مدیریت دبیرستان شهید مطهری، کاغذ A3 فتوکپی شده‌ای نصب شده بود که گواهی پایان تحصیل رئیس مجلس شورای اسلامی را نشان می‌داد؛ گواهی بزرگی که با خط درشت نوشته بود: معدل قبولی:46/18

علی لاریجانی همچنین به یکی از کلاس‌های درس رفت و به پشت نیمکت‌هایی نشست که روزگاری در آن درس خوانده بود و با دانش‌آموزان آن کلاس عکس یادگاری گرفت.

انتهای پیام/

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی