کد خبر : 3921
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

مهر/ نامه حمایت نمایندگان از مرتضوی در هیات رئیسه مجلس درحال پیگیری است

مهر/ نامه حمایت نمایندگان از مرتضوی در هیات رئیسه مجلس درحال پیگیری است

رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نتیجه پیگیری های هیئت رئیسه در خصوص نامه حمایتی نمایندگان از سعید مرتضوی تاکنون به ما ارائه نشده است.

به گزارش خبرنگار مهر، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی عصر امروز سه شنبه  در حاشیه مراسم افتتاح باغ موزه ملی دفاع مقدس  در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه نتیجه پیگیری هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در خصوص نامه حمایتی جمعی از نمایندگان از سعید مرتضوی و اعتراض برخی نمایندگان مبنی بر جعل امضا و تغییر نامه گفت: تاکنون نتیجه پیگیری ها در خصوص این نامه به ما ارائه نشده است.

وی در ادامه با اشاره به افتتاح باغ موزه ملی دفاع مقدس گفت: شهرداری تهران در افتتاح این باغ موزه تلاش زیادی انجام داده است و توانسته گوشه هایی از فداکاری و ایثارگری های ملت را به تصویر بکشد.

 رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه خوشبختانه از تکنولوژی های جدید در باغ موزه دفاع مقدس به خوبی استفاده شده است گفت: مسئولان شهرداری توانسته اند با هدایت و برنامه ریزی خوب مسیر جنگ را برای کسانی که در کوران جنگ نبوده اند و امروز می خواهند از چگونگی آغاز تا پایان جنگ اطلاع داشته باشند مشخص کنند.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه افراد متخصص و فرماندهان عالی جنگ در ساخت باغ موزه دفاع مقدس نظارت داشته اند تالارها و نمایشگاههای این موزه از دقت خوبی برخوردار است و توانسته حوادث را با دقت و ظرافت به نمایش بگذارد.

لاریجانی با اشاره به اینکه باغ موزه دفاع مقدس از نظر تکنیکی و دقت محتوایی ارزشمند است، گفت: شهرداری تهران میراث خوبی را به یادگار گذاشته است که این میراث برای جوانان زنده و پرتحرک است.

 رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه  همچنین به فعالیت های عمرانی شهرداری تهران در چند سال اخیر اشاره کرد و گفت: فعالیت های شهرداری تهران نمای شهر را کاملا تغییر داده و این از شمال تا جنوب تهران قابل مشاهده است.

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  رئیس مجلس به رشت سفر می کند

  درخواست تشکیل شورایاری‌ها در قالب ماده الحاقی به قانون شوراها مغایر قانون اساسی است

  پیشنهاد تمدید سه ساله اجرای آزمایشی قانون مالیات بر ارزش افزوده/ دولت تعهدات خود را در مالیات بر ارزش افزوده به درستی انجام نمی دهد

  کمیته فنی بررسی طرح‌های آبی استان چهارمحال و بختیاری تشکیل شود/ استفاده از فاینانس برای اتصال استان به راه‌آهن

  ایران برای حل مناقشه قره باغ تمام تلاش خود را می‌کند/ ضرورت استفاده از ظرفیت منطقه تجاری ارمنستان پس از بازگشایی

  آمریکا بذل و بخشش کشورهای منطقه را با ذبح آرمان های عربی و اسلامی پاسخ داد

  انتقاد دکتر لاریجانی از عدم همکاری اقتصادی انگلیس پس از برجام/ راه حل مشکلات منطقه را سیاسی و از طریق مذاکره می دانیم

  روسیه فرصت سرمایه گذاری در پروژه دسترسی راه آهن به آب های آزاد را دارد

  تشکیل کارگروه مشترک با هدف توسعه روابط اقتصادی بین پارلمان ایران و روسیه/ تاکید بر مبارزه همه جانبه با قاچاق مواد مخدر

  مبادله افسران اطلاعاتی بین ایران و روسیه در زمینه مبارزه با مواد مخدر/ ناتو در افغانستان ناکارآمد عمل کرد

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی