کد خبر : 3921
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

مهر/ نامه حمایت نمایندگان از مرتضوی در هیات رئیسه مجلس درحال پیگیری است

مهر/ نامه حمایت نمایندگان از مرتضوی در هیات رئیسه مجلس درحال پیگیری است

رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نتیجه پیگیری های هیئت رئیسه در خصوص نامه حمایتی نمایندگان از سعید مرتضوی تاکنون به ما ارائه نشده است.

به گزارش خبرنگار مهر، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی عصر امروز سه شنبه  در حاشیه مراسم افتتاح باغ موزه ملی دفاع مقدس  در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه نتیجه پیگیری هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در خصوص نامه حمایتی جمعی از نمایندگان از سعید مرتضوی و اعتراض برخی نمایندگان مبنی بر جعل امضا و تغییر نامه گفت: تاکنون نتیجه پیگیری ها در خصوص این نامه به ما ارائه نشده است.

وی در ادامه با اشاره به افتتاح باغ موزه ملی دفاع مقدس گفت: شهرداری تهران در افتتاح این باغ موزه تلاش زیادی انجام داده است و توانسته گوشه هایی از فداکاری و ایثارگری های ملت را به تصویر بکشد.

 رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه خوشبختانه از تکنولوژی های جدید در باغ موزه دفاع مقدس به خوبی استفاده شده است گفت: مسئولان شهرداری توانسته اند با هدایت و برنامه ریزی خوب مسیر جنگ را برای کسانی که در کوران جنگ نبوده اند و امروز می خواهند از چگونگی آغاز تا پایان جنگ اطلاع داشته باشند مشخص کنند.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه افراد متخصص و فرماندهان عالی جنگ در ساخت باغ موزه دفاع مقدس نظارت داشته اند تالارها و نمایشگاههای این موزه از دقت خوبی برخوردار است و توانسته حوادث را با دقت و ظرافت به نمایش بگذارد.

لاریجانی با اشاره به اینکه باغ موزه دفاع مقدس از نظر تکنیکی و دقت محتوایی ارزشمند است، گفت: شهرداری تهران میراث خوبی را به یادگار گذاشته است که این میراث برای جوانان زنده و پرتحرک است.

 رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه  همچنین به فعالیت های عمرانی شهرداری تهران در چند سال اخیر اشاره کرد و گفت: فعالیت های شهرداری تهران نمای شهر را کاملا تغییر داده و این از شمال تا جنوب تهران قابل مشاهده است.

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  دیدار رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم با دکتر لاریجانی

  نشست بررسی پروژه های مهم در دستورکار استان قم با حضور دکتر لاریجانی برگزار شد

  تضعیف ریشه‌های انقلاب خیانت است

  تبریک آغاز دهه فجر/ تسلیت درگذشت والده محمود بهمنى

  محبی نیا: لزوم جلوگیری از نفوذ نگاه ارباب رعیتی به داخل مجلس/ دکتر لاریجانی: روند رسیدگی به لایحه بودجه بدون ایراد قانونی است

  توضیحات دکتر لاریجانی درباره نحوه رسیدگی به لایحه بودجه 97

  اشکال آیین‌نامه‌ای به روند بررسی کلیات لایحه بودجه 97 وجود ندارد

  ایران به کشوری مستقل، آزاد و تاثیرگذار تبدیل شده است/دشمنان غرش می کنند اما جرأت تعدی ندارند/فساد موجود سیستماتیک نیست 

  سفر رئیس مجلس به اسلام‌آباد؛ از واکاوی مبارزه با تروریسم تا اعلام آمادگی تهران برای برگزاری دومین نشست

  تشریح دو مدل مبارزه با تروریسم در منطقه/ از تجربه مثلث ایران و ترکیه و روسیه در سوریه تا خروجی برنامه ناتو در افغانستان

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی