کد خبر : 3921
زمان انتشار :
facebook twitter google+ cloob Yahoo print

مهر/ نامه حمایت نمایندگان از مرتضوی در هیات رئیسه مجلس درحال پیگیری است

مهر/ نامه حمایت نمایندگان از مرتضوی در هیات رئیسه مجلس درحال پیگیری است

رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نتیجه پیگیری های هیئت رئیسه در خصوص نامه حمایتی نمایندگان از سعید مرتضوی تاکنون به ما ارائه نشده است.

به گزارش خبرنگار مهر، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی عصر امروز سه شنبه  در حاشیه مراسم افتتاح باغ موزه ملی دفاع مقدس  در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه نتیجه پیگیری هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در خصوص نامه حمایتی جمعی از نمایندگان از سعید مرتضوی و اعتراض برخی نمایندگان مبنی بر جعل امضا و تغییر نامه گفت: تاکنون نتیجه پیگیری ها در خصوص این نامه به ما ارائه نشده است.

وی در ادامه با اشاره به افتتاح باغ موزه ملی دفاع مقدس گفت: شهرداری تهران در افتتاح این باغ موزه تلاش زیادی انجام داده است و توانسته گوشه هایی از فداکاری و ایثارگری های ملت را به تصویر بکشد.

 رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه خوشبختانه از تکنولوژی های جدید در باغ موزه دفاع مقدس به خوبی استفاده شده است گفت: مسئولان شهرداری توانسته اند با هدایت و برنامه ریزی خوب مسیر جنگ را برای کسانی که در کوران جنگ نبوده اند و امروز می خواهند از چگونگی آغاز تا پایان جنگ اطلاع داشته باشند مشخص کنند.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه افراد متخصص و فرماندهان عالی جنگ در ساخت باغ موزه دفاع مقدس نظارت داشته اند تالارها و نمایشگاههای این موزه از دقت خوبی برخوردار است و توانسته حوادث را با دقت و ظرافت به نمایش بگذارد.

لاریجانی با اشاره به اینکه باغ موزه دفاع مقدس از نظر تکنیکی و دقت محتوایی ارزشمند است، گفت: شهرداری تهران میراث خوبی را به یادگار گذاشته است که این میراث برای جوانان زنده و پرتحرک است.

 رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه  همچنین به فعالیت های عمرانی شهرداری تهران در چند سال اخیر اشاره کرد و گفت: فعالیت های شهرداری تهران نمای شهر را کاملا تغییر داده و این از شمال تا جنوب تهران قابل مشاهده است.

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  تاکید بر تصویب موافقتنامه اجتناب از اخذ مالیات مضاعف

  همدلی و اتحاد میان کشورهای منطقه ریشه تروریست را خشک می کند

  تعاملات بانکی کلید فعال شدن مراودات تجاری ایران و بلاروس/ همکاری های دو کشور در مجامع بین المللی مثبت است

  جهان امروز نیازمند عقلانیت عمومی است / بحران‌های تروریستی تنها با همگرایی همه کشورها حل می شود

  ایران علاقه مند به تسریع در پیشبرد همکاری های اقتصادی با کره جنوبی است

  ایران علاقه مند به گسترش همکاری های اقتصادی با کشورهای اسلامی است

  سیاست ایران گسترش روابط با کشورهای آفریقایی است/لزوم ارتقاء همکاری های دو کشور در حوزه دارویی و درمانی

  زنگبار از تجارب ایران در حوزه فنی و حرفه ای و آموزش عالی بهره بگیرد

  امنیت پایدار ایران زمینه ساز توسعه روابط با ماداگاسکار است/آمادگی جمهوری اسلامی برای گسترش همکاری های اقتصادی

  انتقاد از خبر کذب معامله وزرا با مجلس برای حضور در کابینه/ مزاح دکتر لاریجانی با طبابت قاضی زاده هاشمی برای سیاسیون

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی