کد خبر : 3909
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

ایسنا/ لاريجاني با اشاره به ادبيات منتسب به رييس‌جمهور: بعيد مي‌دانم اين سخنان درست باشد/نبايد در دام شيطنت‌هاي ديگران افتاد

ایسنا/ لاريجاني با اشاره به ادبيات منتسب به رييس‌جمهور:  بعيد مي‌دانم اين سخنان درست باشد/نبايد در دام شيطنت‌هاي ديگران افتاد

لاريجاني در پاسخ به اخطاري در مورد ادبيات منتسب به رييس‌جمهور گفت: بعيد مي‌دانم اين سخنان درست باشد چون تلويزيون هم مطلب را به روشني بيان كرد از اين رو نبايد در دام شيطنت‌هاي ديگران افتاد.

 

 

به گزارش خبرنگار پارلماني خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، كمال‌الدين پيرموذن در جلسه علني امروز (چهارشنبه) با تبريك ولادت امام رضا(ع) با استناد به اصل 84 قانون اساسي نسبت به ادبيات رييس دولت در نيويورك در پاسخ به سوال خبرنگاري در مورد تعداد همراهان او در نيويورك اخطار داد.

 

 

وي انتقاد نمايندگان نسبت به هزينه سفر رييس‌جمهور و هيات همراه وي به نيويورك را يادآور شد و با اشاره به آن‌چه پاسخ احمدي نژاد به اين انتقادات خوانده مي‌شود، خطاب به لاريجاني گفت:‌ از شما خواهش مي‌كنيم كه در اين رابطه از حقوق مجلس دفاع كنيد.

 

به گزارش ايسنا،‌رييس مجلس شوراي اسلامي در پاسخ به اين اظهار گفت:‌ اگر دوستان مي‌خواهند در اين زمينه اخطار بدهند بايد بگويم كه آنچه از قول رييس‌جمهور گفته و در دوربين نشان داده است صحت ندارد و ديگران دسيسه كرده‌اند.

 

 

لاريجاني ادامه داد: شما بايد به اصل موضوع توجه كنيد بعيد مي‌دانم اين سخنان درست باشد چون تلويزيون هم مطلب را به روشني بيان كرد از اين رو نبايد در دام شيطنت‌هاي ديگران افتاد.

 

 

انتهاي پيام

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی