کد خبر : 3877
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

ایسنا/ لاریجانی: گفتار غربی‌ها در برخورد با مسایل هسته‌ای ایران متناقض است

ایسنا/ لاریجانی: گفتار غربی‌ها در برخورد با مسایل هسته‌ای ایران متناقض است

رییس مجلس شورای اسلامی، ظهر امروز جهت شرکت در یادواره شهدای هسته‌ای وارد استان مرکزی شد.

 

 

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه مرکزی، علی لاریجانی در بدو ورود به شهر اراک، مورد استقبال مسوولان ارشد استان قرار گرفت.

 

 

 

وی با حضور در پاویون استانداری گفت: این سفر با هدف شرکت در مراسم بزرگداشت شهدای هسته‌ای کشور که در شازند برگزار می‌شود صورت گرفته است.

 

 

 

لاریجانی با تأکید بر لزوم بزرگداشت این شهدای گرانقدر گفت: شهدای این مرز و بوم و خانواده‌های آنها دین بزرگی بر گردن مردم ایران دارند.

 

 

 

وی با اشاره به توطیه‌های مختلف دشمنان علیه ایران و اسلام، به رفتارهای متناقض غرب در برخورد با مسایل هسته‌ای ایران اشاره کرد و گفت: حرف‌های آنها در رسانه‌ها با حرف‌هایشان در مذاکرات متفاوت است.

 

 

 

لاریجانی تصریح کرد: دغدغه آنها مسیله هسته‌ای ایران نیست آنچه آنها در نظر دارند استفاده از ابزار رسانه برای ایجاد هراس و کاهش دادن ایستادگی و پایداری ملت ایران در این زمان حساس است.

 

 

 

وی گفت: باید توجه داشت که دشمنان عملیاتی از پیش طراحی شده را دنبال می‌کنند، اما همانطور که شهدا ایستادگی کردند و این حرکت حماسی در کشور بوجود آمد مردم ایران باز هم ایستادگی خواهند کرد.

 

 

 

لاریجانی افزود: برگزاری اینگونه کنگره‌ها می‌تواند ایستادگی ملت ایران را تقویت کند تا بتوانند از منافع خود صیانت کنند.

 

 

 

رییس مجلس شورای اسلامی در پایان، این سفر را فرصت مغتنمی برای مطلع شدن از مسایل و مشکلات این استان دانست و گفت: در این سفر به همراه استاندار و نمایندگان مردم استان مرکزی در مجلس شورای اسلامی به بررسی مسایل این استان خواهیم پرداخت.

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی