کد خبر : 3827
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

خانه ملت/ رئیس‌مجلس دوشنبه به قم می‌رود

خانه ملت/ رئیس‌مجلس دوشنبه به قم می‌رود

عضو کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس، از سفر دوشنبه رئیس‌مجلس به شهر قم خبر داد وگفت: در سفر این هفته رئیس مجلس به حوزه انتخابیه خود، مجمع نمایندگان استان، برای بررسی مشکلات در قم تشکیل می‌ّشود.

مهدی امیرآبادی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه طبق برنامه اعلام شده رئیس مجلس روز دوشنبه (۸ آبان) به استان قم می‌رود، افزود: بر همین اساس قرار است در این سفر مجمع نمایندگان استان نیز تشکیل جلسه می‌دهد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه موضوعات و مشکلات استان قم در جلسه مجمع نمایندگان استان مورد بررسی قرار خواهد گرفت، تاکید کرد: قرار است در این جلسه استاندار و برخی مدیران استانی نیز حضور پیدا کنند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: موضوع انتقال آب از سرشاخه‌های دز که هم اکنون استان قم در این زمینه به مشکل برخورده، از مهم‌ترین محورهایی است که قرار است در جلسه مجمع نمایندگان استان قم درباره آن بحث شود.

طبق برنامه اعلامی دکترعلی لاریجانی قرار است بعد ازظهر روز دوشنبه نیز در جمع طلاب قم نیز سخنرانی کند./

پایان پیام

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی