کد خبر : 3739
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

خانه ملت/ پیام تبریک لاریجانی به هنیه

خانه ملت/ پیام تبریک لاریجانی به هنیه

رئیس مجلس در پیامی پیروزی قهرمانانه مقاومت اسلامی در برابر صهیونیست‌های جنایتکار تا بن دندان مسلح را به نخست‌وزیر دولت منتخب فلسطین تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی به «اسماعیل هنیه» نخست وزیر دولت منتخب فلسطین، پیروزی قهرمانانه مقاومت اسلامی در برابر صهیونیست‌های جنایتکار را تبریک گفت.

متن کامل این پیام به شرح ذیل است:

جناب آقای اسماعیل هنیه

نخست‌وزیر محترم دولت منتخب فلسطین

بنصرالله ینصر من یشاء و هو العزیز الرحیم؛

با کمال افتخار پیروزی قهرمانانه مقاومت اسلامی در برابر صهیونیست‌های جنایتکار تا بن دندان مسلح را به جنابعالی و همه قهرمانان مقاومت تبریک و تهنیت می‌گویم.

این پیروزی غرورآفرین مقاومت و شکست فضاحت‌بار رژیم صهیونیستی، دشمنی که هیچ منطقی را به جز پاسخ کوبنده و قاطعانه پذیرا نیست، یک بار دیگر بر همگان آشکار ساخت که تنها مقاومت و ایستادگی سرسختانه و تهاجمی است که متجاوزین جنایتکار را متوقف می‌کند.

ما در تمامی جنگ‌های گذشته اعراب و اسرائیل شاهد بوده‌ایم که همواره صهیونیست‌های متجاوز شرایط خود را به برخی از سران عرب تحمیل کردند و صرفاً در مقاومت ۳۳ روزه حزب‌الله قهرمان، ایستادگی ۲۲ روزه غزه سرافراز و رویارویی اخیر قهرمانان غزه، ‌این طرف مظلوم بوده است که شرایط خود را به متجاوزین و حامیانش تحمیل نموده است.

لذا متجاوزین صهیونیست و پشتیبانان او و همچنین سیاست‌مداران خودباخته و زبون عرب باید بدانند که جریان مقاومت و استمرار ایستادگی و پایداری در فضایی که ملت‌های عرب نیز ابتکار عمل به دست گرفته و برخی نظام‌های وابسته غربی را سرنگون نموده‌اند، معادلات منطقه تغییر کرده است و امروز این مجموعه متحد نیروهای مقاومت و ملت‌های سرافراز منطقه هستند که ابتکار عمل را در دست دارند.

البته این پیروزی بزرگ به دست نیامد مگر با کمک خداوند و با وحدت همه نیروها و جریان‌ها و گروه‌های فلسطینی حول محور مقاومت با ایمان راستین به خداوند متعال و شهادت و جانبازی مجاهدان سرافراز فلسطینی و یقیناً ادامه این راه با استمرار ایثار و جهان امکان‌پذیر خواهد بود، چرا که هیچ ملتی کرامت خود را بدون این جهاد، مبارزه، ایثار، شهادت به دست نیاورده است.

در پایان ضمن تبریک مجدد این پیروزی افتخارآفرین، برای شهدا غفران الهی، برای مجروحین شفای عاجل و برای بازماندگان و همه اهالی قهرمان غزه صبر و پایداری از خداوند متعال مسئلت می‌نمایم./

پایان پیام

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی