کد خبر : 3732
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

ایرنا/لاریجانی: ایران با هراقدام ماجراجویانه درسوریه مخالف است

ایرنا/لاریجانی: ایران با هراقدام ماجراجویانه درسوریه مخالف است

تهران- رییس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که جمهوری اسلامی ایران با هر اقدام ماجراجویانه در امور سوریه مخالف است، گفت: مدعیان دموکراسی دراین کشور به دنبال ماجراجویی هستند.


به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی خانه ملت، ˈعلی لاریجانیˈ که امروز- جمعه - سفر منطقه ای خود به سوریه، لبنان و ترکیه را آغاز کرد، دقایقی پیش وارد دمشق پایتخت سوریه شد و مورد استقبال ˈجهاد لحامˈ ریس پارلمان سوریه قرار گرفت.

وی در بدو ورود به دمشق در جمع خبرنگاران با انتقاد از رفتار برخی کشورها درقبال مساله سوریه اظهارداشت: موضع ایران در قبال سوریه، رفتار دموکراتیک و اصلاحات مبتنی بر دموکراسی است و ارسال سلاح به این کشور توسط برخی از دول عربی را یک اقدام خصمانه تلقی می کنیم و با هرگونه ماجراجویی مخالف هستیم.

رییس مجلس شورای اسلامی از محورهای سفر خود به سوریه را بررسی مسایل مهم منطقه ای به ویژه شرایط غزه

عنوان کرد و یادآور شد: در جریان این سفر این موضوع ها با مقامات سوری مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

لاریجانی همچنین درباره مقاومت غزه خاطرنشان کرد: جبهه مقاومت در مقابل زیاده خواهی های رژیم صهیونیستی مقاومت خوبی داشته است.

رییس مجلس شورای اسلامی قرار است پس از سوریه به لبنان و ترکیه سفر کند.

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی