کد خبر : 3725
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

لاریجانی در دیدار با نمایندگان گروه‌های فلسطینی در لبنان:

رژیم صهیونیستی باید بداند که با اراده‌های بسیار قوی مواجه است

رژیم صهیونیستی باید بداند که با اراده‌های بسیار قوی مواجه است

رییس مجلس شورای اسلامی با بیان این که ملت لبنان پیشرو در روحیه پیروزی بر مقاومت است گفت: در جنگ ۳۳ روزه پیروزی مقاومت لبنان بسیار بزرگ بود و در جنگ ۲۲ روزه نیز فلسطینیان با این نگاه به پیروزی بزرگ دیگری دست یافتند.

 رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با نمایندگان گروه‌های فلسطینی در لبنان ضمن تبریک پیروزی بزرگ مقاومت اسلامی و ملت فلسطین در غزه گفت: این پیروزی برای همه مسلمانان بسیار بزرگ است که ظرفیت بزرگی را برای ملت فلسطین و لبنان به وجود آورد.

رییس مجلس شورای اسلامی  با بیان این که ملت لبنان پیشرو در روحیه پیروزی بر مقاومت است افزود: در جنگ ۳۳ روزه پیروزی مقاومت لبنان بسیار بزرگ بود و در جنگ ۲۲ روزه نیز فلسطینیان با این نگاه به پیروزی بزرگ دیگری دست یافتند.

لاریجانی با بیان این که رژیم صهیونیستی با حرکت اخیر خود در غزه قصد داشت از انزوا خارج شود، اظهار کرد: فلسطینیان عزیز با روحیه استقامت و با قدرت تسلیحاتی خود شکست و سونامی بزرگی را به صهیونیست‌ها تحمیل کردند.

وی با بیان این که رژیم صهیونیستی باید بدانند با اراده بسیار عظیم مواجه است برای همه گروه‌های فلسطینی آرزوی موفقیت کرد و گفت: ملت ایران همیشه در کنار مقاومت خواهد بود و حمایت از مقاومت فلسطین هدفی مهم برای جمهوری اسلامی است.

رئیس مجلس ساعاتی دیگر با نبیه بری رئیس مجلس لبنان دیدار و گفت‌وگو خواهد کرد./

پایان پیام

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی