کد خبر : 3721
زمان انتشار :
facebook twitter google+ cloob Yahoo print

آیت‌الله بحر‌العلوم در دیدار دکتر لاریجانی : رهبری حکیمانه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای همه را ایمن می کند

آیت‌الله بحر‌العلوم  در دیدار دکتر لاریجانی : رهبری حکیمانه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای همه را ایمن می کند

آیت‌الله بحر‌العلوم با تاکید بر اینکه وجود رهبری حکیمانه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای برای جمهوری اسلامی قدرتی است که همه را ایمن می‌کند، گفت: امیدواریم همکاری‌های برادرانه دو کشور در سایه رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای افزایش یابد.

رئیس مجلس شورای اسلامی با حضور در بیت آیت‌الله سید محمدبحر‌العلوم با این مرجع عالیقدر شیعه دیدار کرد.

علی لاریجانی در این دیدار با بیان اینکه یکی از برنامه‌های این سفر دیدار با شخص حضرتعالی بود، گفت: از وظایف جمهوری اسلامی و شخص اینجانب رسیدگی به مشکلات کشور دوست و برادر عراق است.

وی با بیان اینکه پروژه‌های خوبی در کشور عراق توسط متخصصان ایرانی در حال انجام است، افزود: همگرایی بین شیعیان از موضوعات بسیار مهم و حائز اهمیتی است که باید افزایش یابد.

رئیس مجلس در ادامه با اشاره به تحولاتی که در منطقه در حال وقوع است، تاکید کرد: پیروزی مقاومت در غزه یکی از موضوعات بسیار مهم می‌باشد که متاسفانه برخی از کشورهای منطقه به این موضوع توجه نکرده‌اند که این از اشتباهات آنان است.

در ادامه این دیدار آیت‌الله سید محمد بحر‌العلوم با تاکید بر اینکه وجود رهبری حکیمانه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای برای جمهوری اسلامی قدرتی است که همه را ایمن می‌کند، گفت: امیدواریم همکاری‌های برادرانه دو کشور در سایه رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای افزایش یابد.

این مرجع عالیقدر شیعه در ادامه با اشاره به پیروزی‌های اخیر مقاومت اسلامی در غزه اظهار داشت: این پیروزی در درجه اول با یاری خداوند و حمایت جمهوری اسلامی ایران در سایه رهبری رهبر معظم انقلاب اسلامی به دست آمد و برای همه مسلمانان پیروزی بسیار بزرگی محسوب می‌شود.

در پایان این دیدار نیز علی لاریجانی با حضور در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی خواهان استقرار ثبات و امنیت در عراق می‌باشد، گفت: ایران، عراق را کشور دوست و برادر می‌داند و روابط حسنه دو کشور به امنیت منطقه کمک می‌کند.

وی با اشاره به حوادث سوریه افزود: موضوع سوریه ماجرای غم‌انگیزی است که متاسفانه برخی از کشورها با ارسال سلاح به تروریست‌ها، مشکلاتی را برای مردم این کشور ایجاد می‌کنند.

رئیس مجلس در پایان تاکید کرد: ایران علاقه‌مند به انجام اصلاحات آرام و مسالمت‌آمیز در سوریه است./

پایان پیام

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  وزارت نیرو طرح درازمدتی برای صیانت از آب تهیه کند/ مبالغ تخصیص یافته برای رساندن آب شرب به روستاها نباید در جای دیگری هزینه شود

  سطح کنترل های مرزی ارتقا یافته است/ تاکید بر رصد مرزها برای جلوگیری از نفوذ دشمنان و عناصر ضدانقلاب

  آمریکایی‌ها در حال تخریب تار و پود برجام هستند/ مناطق آزاد اقتصادی دچار سقط جنین شده است

  تشریح نگاه ویژه اسلام به مسیحیت/ باید با اتحاد و تلاش تروریست ها را از منطقه خارج کرد

  ایجاد اشتغال از اولویت های برنامه ششم توسعه است/تاکید بر رفع مشکلات دریاچه ارومیه

  انتقاد از سکوت مدعیان حقوق بشر در برابر نسل‌کشی مسلمانان میانمار/لزوم ورود هیأت حقیقت یاب سازمان ملل برای بررسی اوضاع

  احترام جهانیان به منش سیاسی ایران با پذیرش دعوت جمهوری اسلامی برای حضور در مراسم تحلیف/ وزرا خود را وقف کشور کنند/ مجلس مطالبه گر و ناظر جدی است

  تاکید بر تصویب موافقتنامه اجتناب از اخذ مالیات مضاعف

  همدلی و اتحاد میان کشورهای منطقه ریشه تروریست را خشک می کند

  تعاملات بانکی کلید فعال شدن مراودات تجاری ایران و بلاروس/ همکاری های دو کشور در مجامع بین المللی مثبت است

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی