کد خبر : 3721
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

آیت‌الله بحر‌العلوم در دیدار دکتر لاریجانی : رهبری حکیمانه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای همه را ایمن می کند

آیت‌الله بحر‌العلوم  در دیدار دکتر لاریجانی : رهبری حکیمانه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای همه را ایمن می کند

آیت‌الله بحر‌العلوم با تاکید بر اینکه وجود رهبری حکیمانه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای برای جمهوری اسلامی قدرتی است که همه را ایمن می‌کند، گفت: امیدواریم همکاری‌های برادرانه دو کشور در سایه رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای افزایش یابد.

رئیس مجلس شورای اسلامی با حضور در بیت آیت‌الله سید محمدبحر‌العلوم با این مرجع عالیقدر شیعه دیدار کرد.

علی لاریجانی در این دیدار با بیان اینکه یکی از برنامه‌های این سفر دیدار با شخص حضرتعالی بود، گفت: از وظایف جمهوری اسلامی و شخص اینجانب رسیدگی به مشکلات کشور دوست و برادر عراق است.

وی با بیان اینکه پروژه‌های خوبی در کشور عراق توسط متخصصان ایرانی در حال انجام است، افزود: همگرایی بین شیعیان از موضوعات بسیار مهم و حائز اهمیتی است که باید افزایش یابد.

رئیس مجلس در ادامه با اشاره به تحولاتی که در منطقه در حال وقوع است، تاکید کرد: پیروزی مقاومت در غزه یکی از موضوعات بسیار مهم می‌باشد که متاسفانه برخی از کشورهای منطقه به این موضوع توجه نکرده‌اند که این از اشتباهات آنان است.

در ادامه این دیدار آیت‌الله سید محمد بحر‌العلوم با تاکید بر اینکه وجود رهبری حکیمانه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای برای جمهوری اسلامی قدرتی است که همه را ایمن می‌کند، گفت: امیدواریم همکاری‌های برادرانه دو کشور در سایه رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای افزایش یابد.

این مرجع عالیقدر شیعه در ادامه با اشاره به پیروزی‌های اخیر مقاومت اسلامی در غزه اظهار داشت: این پیروزی در درجه اول با یاری خداوند و حمایت جمهوری اسلامی ایران در سایه رهبری رهبر معظم انقلاب اسلامی به دست آمد و برای همه مسلمانان پیروزی بسیار بزرگی محسوب می‌شود.

در پایان این دیدار نیز علی لاریجانی با حضور در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی خواهان استقرار ثبات و امنیت در عراق می‌باشد، گفت: ایران، عراق را کشور دوست و برادر می‌داند و روابط حسنه دو کشور به امنیت منطقه کمک می‌کند.

وی با اشاره به حوادث سوریه افزود: موضوع سوریه ماجرای غم‌انگیزی است که متاسفانه برخی از کشورها با ارسال سلاح به تروریست‌ها، مشکلاتی را برای مردم این کشور ایجاد می‌کنند.

رئیس مجلس در پایان تاکید کرد: ایران علاقه‌مند به انجام اصلاحات آرام و مسالمت‌آمیز در سوریه است./

پایان پیام

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی