کد خبر : 3715
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

فارس/ لاریجانی در نجف اشرف: قائل به اصلاحات در سوریه هستیم

فارس/ لاریجانی در نجف اشرف: قائل به اصلاحات در سوریه هستیم

رئیس مجلس گفت: در حالی که ایران قائل به اصلاحات در سوریه است برخی کشورها با ارسال سلاح به سوریه مشکلات زیادی برای مردم این کشور به وجود آورده‌اند.


به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس به عراق، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در حاشیه دیدار با علمای شهر نجف، در جمع خبرنگاران، در پاسخ به سؤالی درباره موضع جمهوری اسلامی ایران درقبال عراق گفت: ما خواهان صلح، ثبات و استقرار امنیت در کشور دوست و برادرمان عراق هستیم.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران همواره از صلح و ثبات در عراق حمایت کرده است، افزود: ایران و عراق همکاری‌های گسترده‌ای با یکدیگر دارند که برنامه ۲ کشور افزایش روابط دوجانبه در همه موضوعات است.

وی همچنین در پاسخ به سؤالی درباره موضوع سوریه گفت: حوادث سوریه موضوع غم انگیزی برای ما شده است چرا که ما قائل به اصلاحات در سوریه هستیم اما برخی کشورها با ارسال سلاح به سوریه مشکلات زیادی برای مردم این کشور به وجود آورده‌اند.

انتهای پیام/

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی