کد خبر : 3714
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

فارس/ آیت‌الله بحر‌العلوم در دیدار لاریجانی: از کمک ایران به مقاومت فلسطین خرسند شدیم

فارس/ آیت‌الله بحر‌العلوم در دیدار لاریجانی: از کمک ایران به مقاومت فلسطین خرسند شدیم

یکی از علمای برجسته عراق با تمجید از رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای گفت: روابط ایران و عراق باید تحت نظر و زیر سایه ایشان گسترش یابد.
خبرگزاری فارس: از کمک ایران به مقاومت فلسطین خرسند شدیم

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس به عراق، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، در ادامه سفر خود به نجف اشرف با آیت‌الله سید محمد بحرالعلوم از علمای برجسته عراق دیدار و گفت‌وگو کرد.

لاریجانی در این دیدار با مهم شمردن روابط ایران و عراق گفت: یکی از محاسن سفر به عراق، دیدار با علما و بزرگان این کشور و استفاده از نظرات آنها است.

لاریجانی گفت: ما هرگاه مقامات عراقی به ایران می‌آیند، حال و احوال علمای بزرگ را جویا می‌شویم.

آیت‌الله بحر‌العلوم نیز در این دیدار با خیر مقدم به لاریجانی و هیئت همراه گفت: روابط ایران و عراق به عنوان دو کشور دوست و برادر باید زیر سایه رهبری حکیمانه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ادامه و گسترش یابد.

وی خطاب به لاریجانی اظهار کرد: وقتی رهبر حکیم و فرزانه‌ای چون آیت‌الله خامنه‌ای دارید، امیدواریم ایران روز به روز موفق‌تر و پیروزتر شود.

این عالم شیعه با اشاره به پیروزی غزه در حمله اخیر رژیم صهیونیستی گفت: این بزرگترین پیروزی حماس و مقاومت مردم فلسطین بود که ما را بسیار خوشحال کرد.

وی ادامه داد: وقتی خالد مشعل می‌گوید که ما ابتدا به کمک خدا و سپس با کمک‌های جمهوری اسلامی ایران پیروز شدیم، ما بسیار خوشحال شدیم که ایران به فلسطین کمک می‌کند تا بر اسرائیل پیروز شود.

 انتهای پیام/

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی