کد خبر : 3622
زمان انتشار :
facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دکترلاریجانی با اشاره به کمبود بودجه در سال آینده:

استفاده از بخش خصوصی‌ به رشد اقتصادی کشور کمک می کند

استفاده از بخش خصوصی‌ به رشد اقتصادی کشور کمک می کند

رئیس مجلس گفت: با توجه به کمبود بودجه درسال آینده، استفاده از بخش خصوصی‌ در ساخت پروژه‌های عمرانی و صنعتی می‌تواند به رشد اقتصادی کشور کمک قابل توجهی نماید.

به گزارش اداره اخبار مجلس، علی لاریجانی امروز( سه شنبه) در دیدار با اعضای مجمع نمایندگان استان قزوین، گفت: استان قزوین ظرفیت‌های مناسبی برای توسعه حمل و نقل مسافر و کالا دارد و یکی از این ظرفت‌ها، محقق شدن پروژه راه آهن قزوین – قم است که با استفاده از فاینانس چین می‌تواند محقق شود.

وی افزود: کارخانه‌های زیادی در این استان قرار دارد و می‌توان با استفاده از بخش خصوصی به توسعه صنعت استان کمک شایان توجهی کرد و نمی‌توان با توجه به کمبود بودجه توقع زیادی از دولت داشت.

رئیس قوه مقننه خطاب به اعضای مجمع نمایندگان استان، تاکید کرد که جلسه‌ای با یک نماینده از وزارت صنعت و بانک مرکزی به منظور رفع حل موانع دریافت تسهیلات برای کارخانه‌های موجود داشته باشید.

لاریجانی در ادامه تصریح کرد:‌استان قزوین از نظر گردشگری ظرفیت بالایی دارد که می‌تواند با تقویت این بخش و بازسازی بناهای قدیمی مانند مدرسه صالحیه و کاروانسراهای دوره صفویه، به رونق گردشگری و درآمد زایی استان کمک کرد.

گفتنی است، در ابتدای این دیدار اعضای نمایندگان مجمع استان قزوین به بیان مسایل و مشکلات استان پرداختند و خواستار توجه مجلس و دولت به توسعه بخش فرهنگی، تامین بودجه مناسب، رفع معضل کم آبی و کشاورزی استان شدند.

همچنین ساخت سد بر روی الموت رود و شاهرود را راه حلی جهت برطرف کردن مشکل کم آبی استان مطرح کرده و خواستار حمایت مالی در ساخت این سدها شدند.

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  ترامپ پیرو مکتب «گوبلز» و در تراز شغل کاباره‌داری سخن می گوید/تقویت بنیه دفاعی مورد توجه مجلس است/بحران جدی در کمین ملت عراق

  ادعای کمک ایران به گروه‌های تروریستی مضحک است/ ترامپ صدها میلیارد از امکانات کشورهای منطقه را چپاول کرد

  وزارت نیرو طرح درازمدتی برای صیانت از آب تهیه کند/ مبالغ تخصیص یافته برای رساندن آب شرب به روستاها نباید در جای دیگری هزینه شود

  سطح کنترل های مرزی ارتقا یافته است/ تاکید بر رصد مرزها برای جلوگیری از نفوذ دشمنان و عناصر ضدانقلاب

  آمریکایی‌ها در حال تخریب تار و پود برجام هستند/ مناطق آزاد اقتصادی دچار سقط جنین شده است

  تشریح نگاه ویژه اسلام به مسیحیت/ باید با اتحاد و تلاش تروریست ها را از منطقه خارج کرد

  ایجاد اشتغال از اولویت های برنامه ششم توسعه است/تاکید بر رفع مشکلات دریاچه ارومیه

  انتقاد از سکوت مدعیان حقوق بشر در برابر نسل‌کشی مسلمانان میانمار/لزوم ورود هیأت حقیقت یاب سازمان ملل برای بررسی اوضاع

  احترام جهانیان به منش سیاسی ایران با پذیرش دعوت جمهوری اسلامی برای حضور در مراسم تحلیف/ وزرا خود را وقف کشور کنند/ مجلس مطالبه گر و ناظر جدی است

  تاکید بر تصویب موافقتنامه اجتناب از اخذ مالیات مضاعف

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی