کد خبر : 3622
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دکترلاریجانی با اشاره به کمبود بودجه در سال آینده:

استفاده از بخش خصوصی‌ به رشد اقتصادی کشور کمک می کند

استفاده از بخش خصوصی‌ به رشد اقتصادی کشور کمک می کند

رئیس مجلس گفت: با توجه به کمبود بودجه درسال آینده، استفاده از بخش خصوصی‌ در ساخت پروژه‌های عمرانی و صنعتی می‌تواند به رشد اقتصادی کشور کمک قابل توجهی نماید.

به گزارش اداره اخبار مجلس، علی لاریجانی امروز( سه شنبه) در دیدار با اعضای مجمع نمایندگان استان قزوین، گفت: استان قزوین ظرفیت‌های مناسبی برای توسعه حمل و نقل مسافر و کالا دارد و یکی از این ظرفت‌ها، محقق شدن پروژه راه آهن قزوین – قم است که با استفاده از فاینانس چین می‌تواند محقق شود.

وی افزود: کارخانه‌های زیادی در این استان قرار دارد و می‌توان با استفاده از بخش خصوصی به توسعه صنعت استان کمک شایان توجهی کرد و نمی‌توان با توجه به کمبود بودجه توقع زیادی از دولت داشت.

رئیس قوه مقننه خطاب به اعضای مجمع نمایندگان استان، تاکید کرد که جلسه‌ای با یک نماینده از وزارت صنعت و بانک مرکزی به منظور رفع حل موانع دریافت تسهیلات برای کارخانه‌های موجود داشته باشید.

لاریجانی در ادامه تصریح کرد:‌استان قزوین از نظر گردشگری ظرفیت بالایی دارد که می‌تواند با تقویت این بخش و بازسازی بناهای قدیمی مانند مدرسه صالحیه و کاروانسراهای دوره صفویه، به رونق گردشگری و درآمد زایی استان کمک کرد.

گفتنی است، در ابتدای این دیدار اعضای نمایندگان مجمع استان قزوین به بیان مسایل و مشکلات استان پرداختند و خواستار توجه مجلس و دولت به توسعه بخش فرهنگی، تامین بودجه مناسب، رفع معضل کم آبی و کشاورزی استان شدند.

همچنین ساخت سد بر روی الموت رود و شاهرود را راه حلی جهت برطرف کردن مشکل کم آبی استان مطرح کرده و خواستار حمایت مالی در ساخت این سدها شدند.

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  دیدار رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم با دکتر لاریجانی

  نشست بررسی پروژه های مهم در دستورکار استان قم با حضور دکتر لاریجانی برگزار شد

  تضعیف ریشه‌های انقلاب خیانت است

  تبریک آغاز دهه فجر/ تسلیت درگذشت والده محمود بهمنى

  محبی نیا: لزوم جلوگیری از نفوذ نگاه ارباب رعیتی به داخل مجلس/ دکتر لاریجانی: روند رسیدگی به لایحه بودجه بدون ایراد قانونی است

  توضیحات دکتر لاریجانی درباره نحوه رسیدگی به لایحه بودجه 97

  اشکال آیین‌نامه‌ای به روند بررسی کلیات لایحه بودجه 97 وجود ندارد

  ایران به کشوری مستقل، آزاد و تاثیرگذار تبدیل شده است/دشمنان غرش می کنند اما جرأت تعدی ندارند/فساد موجود سیستماتیک نیست 

  سفر رئیس مجلس به اسلام‌آباد؛ از واکاوی مبارزه با تروریسم تا اعلام آمادگی تهران برای برگزاری دومین نشست

  تشریح دو مدل مبارزه با تروریسم در منطقه/ از تجربه مثلث ایران و ترکیه و روسیه در سوریه تا خروجی برنامه ناتو در افغانستان

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی