کد خبر : 3590
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

مهر/لاریجانی تذکر مطهری درباره اظهارات خانواده ستار بهشتی را وارد ندانست

مهر/لاریجانی تذکر مطهری درباره اظهارات خانواده ستار بهشتی را وارد ندانست

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به گزارش کمیسیون امنیت ملی مجلس درباره مرگ ستار بهشتی تذکر نماینده مردم تهران مبنی بر ورود بدون مجوز ماموران به خانه این وبلاگ نویس در هنگام دستگیری را وارد ندانست.

به گزارش خبرنگار پارلمانی مهر، علی مطهری در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و بعد از قرائت گزارش کمیسیون امنیت ملی در خصوص فوت ستار بهشتی در تذکری اظهار داشت: حفظ شان و منزلت مجلس وظیفه هیات رئیسه و رئیس مجلس شورای اسلامی است.

وی ضمن تشکر از کمیسیون امنیت ملی و دواتگری عضو این کمیسیون و مامور تهیه گزارش در خصوص ستار بهشتی گفت: در ملاقاتی که خانواده ستار بهشتی با من داشتند مادر و خواهر وی اظهار داشتند زمانی که ماموران برای بردن ستار بهشتی به منزل ما مراجعه کردند حکمی در دستشان نبود و وقتی ما از آنها حکم خواستیم آنها با بیرون آوردن اسلحه خود به زور وارد منزل ما شدند و این در حالی است که در گزارش قرائت شده آمده است که ماموران با حکم قاضی به منزل وی مراجعه کردند.

نماینده مردم تهران اظهار داشت: این بخش گزارش باید تصحیح شود چرا که آنها بدون حکم وارد منزل ستار بهشتی شدند.

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی درپی صحبت های علی مطهری گفت: ما نمی توانیم به حرف های خانواده ستار بهشتی استناد کنیم و گزارش را تغییر دهیم.

مطهری در ادامه گفت: من خودم شخصاً در این زمینه پیگیری هایی داشتم.

لاریجانی در پاسخ به مطهری گفت: اگر خود شما هم به نتایجی رسیده اید باز نمی توان گزارش را تغییر داد چرا که این گزارش بر اساس نظرات کارشناسی پلیس تنظیم شده است و به تایید رئیس کمیسیون امنیت ملی نیز رسیده است.

 

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  بخش خصوصی ناجی دولت حجیم شود/ تشریح راهکارهای توسعه اقتصادی روستا در گیلان

  استان گیلان به سمت صنعتی شدن حرکت کند/ توجه ویژه مجلس به پروژه احداث راه آهن و اصلاح وضعیت تالاب‌های گیلان

  طرح‌های عمرانی نیمه‌تمام به ارزش ۵۰۰هزارمیلیاردتومان نیاز به ورود بخش خصوصی دارد

  ریشه تروریسم در منطقه به خاطر وجود روحیه اشغال است/ میرزا کوچک خان مانع دخالت خارجی شد

  پرده دری برخی کشورهای منطقه در همکاری با رژیم صهیونیستی به جهان اسلام خسارت زد/ مشوق های پایدار برای صادرات در جریان بررسی بودجه تعیین می کنیم

  پایبندی طرفین برجام برای آینده امنیت جهانی و منطقه مفید است

  رئیس مجلس به رشت سفر می کند

  درخواست تشکیل شورایاری‌ها در قالب ماده الحاقی به قانون شوراها مغایر قانون اساسی است

  پیشنهاد تمدید سه ساله اجرای آزمایشی قانون مالیات بر ارزش افزوده/ دولت تعهدات خود را در مالیات بر ارزش افزوده به درستی انجام نمی دهد

  کمیته فنی بررسی طرح‌های آبی استان چهارمحال و بختیاری تشکیل شود/ استفاده از فاینانس برای اتصال استان به راه‌آهن

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی